INSPIRACE

INSPIRACE

Odkryjte uměleckou stránku Dubaje

Dubaj, známá svými mrakodrapy, všudepřítomným luxusem a futuristickou architekturou, je také domovem pro rostoucí street art scénu. Město se tak díky ní proměňuje v živoucí plátno moderního umění. Tam, kde byste dříve našli pouze pouštní duny, dnes stojí muraly, zdi plné graffiti a další formy street artu, které přitahují pozornost místních i turistů.

Užijte si dokonalé mobilní fotografie ve dne i v noci

Připravte se na horké letní měsíce ve velkém stylu se smartphonem vivo X90 Pro. Ten je nejen králem mobilní fotografie pro denní i noční focení, ale bude vaším partnerem pro aktivní životní styl, ať už se vydáte kamkoliv.   

Prožijte aktivní nezapomenutelné léto s králem fotomobilů vivo X90 Pro

Také už se nemůžete dočkat léta a s ním spojených radovánek? Setkání s přáteli, rodinná dovolená, aktivní odpočinek při sportu, to všechno jsou momenty, které si chceme uchovat i na fotkách a videích. S jejich výjimečnou kvalitou vám letos může pomoci výjimečný smartphone vivo X90 Pro.  

Čtyři tipy pro dokonalé fotografie a videa pořízené smartphonem

S nadcházejícím létem se začínáme těšit na dovolenou, nové zážitky a společný čas strávený s rodinou a přáteli. Ze všech těchto zážitků si chceme uchovat také vzpomínky ve formě fotek a videí. Přinášíme čtyři rady, jak s chytrým telefonem pořídit dokonalé záběry vždy a všude.  

Nepohodlí a bolest jako součást módních trendů. K botám lze přistupovat ale i jinak

Móda se neustále mění. Mezitímco některé trendy nakonec neobstojí a jako pouhé výstřelky upadnou v zapomnění, jiné se stanou nedílnou součástí šatníků. U bot se ale v průběhu tohoto procesu bohužel zapomnělo na jejich hlavní funkci. Zajišťovat komfort a chránit nohu bez omezení. 

Měření

Udělejte něco pro přírodu a vyzkoušejte oblečení z ekologických materiálů

V dnešní době, kdy se stále více lidí snaží přispět k ochraně životního prostředí, se ekologicky šetrné materiály stávají stále populárnější volbou při výběru oblečení. To je vyrobeno z recyklovaných vláken, organické bavlny a dalších udržitelných zdrojů, což zjednodušeně řečeno znamená nižší dopad na životní prostředí a zvýšenou odpovědnost vůči naší planetě. 

Král mobilní fotografie vivo X90 Pro spolehlivě zachytí každý okamžik blížícího se léta

Při pohledu do kalendáře nebo z okna mnohé z nás napadne, že léto je už skutečně za rohem. Přichází doba netrpělivého očekávání zasloužené dovolené ale také akcí s přáteli, festivalů, sportovních zážitků a dalších výjimečných okamžiků, na které si chceme uchovat vzpomínky pokud možno v co nejjasnějších barvách. 

Vrhněte se na jarní focení s králem fotomobilů

Představte světu svoji práci. Fotky na sociální sítě i web můžete vyfotit na mobil a rovnou je poslat do světa. Klidně naplánujte příští focení svých kreativních výtvorů na deštivý den nebo pozdní jarní večer. S novým smartphonem vivo X90 Pro budou snímky dokonalé ve dne i v noci.  

DIY: Křídla andělů

Visačky vyrobené vlastníma rukama dodají každému vánočnímu dárku jedinečné sdělení. A můžete je  – v duchu udržitelnosti – používat zas a znova!

Jak se starat o vlnu

V chladných měsících její obliba logicky roste. Víte ale, jak vlnu a jí podobné materiály udržet co nejdéle krásné a funkční?

DIY: Čekání s překvapením

Nekonečné čekání na Ježíška dětem vždy zpříjemní adventní kalendář. A ten ručně a s láskou vyrobený dvojnásob!

Nadílka pro náročné

Čím překvapit všechny nadšence nejnovějších elektronických vychytávek? Tady je pár tipů!

Dopis Ježíškovi

Jistě již vaše děti sumírují vánoční přání. Tak to se bude tento půvabný nápad hodit!

Péči o nohy v zimě nezanedbávejte

O nohy, chodidla i nehty na nohou je třeba náležitě pečovat v každém ročním období, v zimě tomu není jinak.

Jak vybavit pokoj pro prvňáčka?

Konec prázdnin se (bohužel) kvapem blíží. Už máte vše potřebné pro vašeho prvňáčka? 

Novinky v e-shopu

Hedvábná halenka

Obtížnost:
Velikost: 34 – 42
90 Kč

Pouzdrová sukně s volánem

Obtížnost:
Velikost: 17 – 21
90 Kč

Instagram

@burdastyle_cz