Také už se nemůžete dočkat léta a s ním spojených radovánek? Setkání s přáteli, rodinná dovolená, aktivní odpočinek při sportu, to všechno jsou momenty, které si chceme uchovat i na fotkách a videích. S jejich výjimečnou kvalitou vám letos může pomoci výjimečný smartphone vivo X90 Pro.  

    jarní šaty reserved

S tímto stylovým smartphonem můžete dát sbohem roztřesenému videu, neostrým fotografiím a tmavým šmouhám způsobeným nedostatkem světla. Díky vylepšenému jednopalcovému snímači složenému ze tří hlavních fotoaparátů s vysokým rozlišením a doplňkových senzorů budete mít jistotu, že při každém stisknutí spouště vznikne dokonale ostrý a jasný záběr. Má také mnohem vyšší citlivost na světlo a vylepšenou stabilizaci obrazu, takže si hravě poradí i s nedostatkem světla v tmavých místnostech či při večerních akcích. Samozřejmostí je také speciální režim pro natáčení nočních videí v kvalitě až 4K, se kterým si můžete uchovat vzpomínky v dokonalém rozlišení.   

Pokud patříte mezi milovníky chytrých řešení, pak vás jistě nadchne i celá řada nastavení fotoaparátu a speciálních režimů focení i nahrávání videa, se kterými pořídíte opravdu výjimečné záběry ve dne i v noci. Můžete vyzkoušet například režim ZEISS Cine-flare Portrait napodobující efekt odlesků jako z filmu, se kterým se na fotce proměníte ve filmovou hvězdu.  

Sportovně založeným jedincům zase udělá radost funkce Zero-Shutter-Lag Motion Snapshot, díky které je možné zachytit pohyb doslova s nulovým zpožděním a vy tak na každém záběru doslova zmrazíte veškerý pohyb a to i při slabém osvětlení. A pro milovníky romantiky bude skvělou volbou režim Handheld Astro. Díky němu si pak jednoduše můžete lehnout do trávy pod hvězdnou oblohou a pořídit perfektní snímek nočního nebe jen s telefonem v ruce. 

Společník pro náročné dny i chvíle pohody 

Život ale není jen o čekání na perfektní snímek. Proto je vivo X90 Pro vybaven dvojicí výkonných procesorů, se kterými klidně zvládnete i pořádnou pracovní nálož, multitasking více aplikací nebo nejnovější mobilní hry. Do herních světů se můžete naplno ponořit díky velkému 6,78palcovému zakřivenému displeji, který navíc redukuje množství škodlivého modrého světla, takže vás ani po dlouhé herní pauze nebudou bolet oči. Starosti vám nemusí dělat ani přehřívání telefonu při tak vysokém výkonu – díky inovativní konstrukci rámu telefonu a větší chladící komoře bude mít vivo X90 Pro vždy optimální teplotu.  

Každodenní práce s telefonem, nahrávání videí, focení, hraní her, sledování multimediálního obsahu – to vše pomalu ale jistě ukrajuje procenta z nabití baterie. Smartphone vivo X90 Pro ale posouvá hranice v rychlosti nabíjení, takže znovu připravený k akci bude dřív, než stihnete sníst svůj oběd. V rychlém režimu nabíjení znovu získáte 50 % energie už za 8 minut a 10 sekund! O moc pomalejší není ani vyvážený režim pro každodenní nabíjení, který dokáže baterii zcela nabít za pouhých 29 minut.   

Nový smartphone vivo X90 Pro je možné zakoupit u maloobchodních prodejců za cenu 26 999 Kč. Více informací o tomto zařízení najdete na webové stránce www.vivo.com nebo na Instagramu vivo_czech. Navíc, v rámci aktuálně probíhající promo akce vivo týdny, je cena X90 Pro snížena na 24 999 Kč. Tato akce platí do 25.6.2023, takže do té doby máte možnost získat tento vyspělý smartphone ještě za výhodnější cenu.