Připravte se na horké letní měsíce ve velkém stylu se smartphonem vivo X90 Pro. Ten je nejen králem mobilní fotografie pro denní i noční focení, ale bude vaším partnerem pro aktivní životní styl, ať už se vydáte kamkoliv.   

    jarní šaty reserved

Nebojte se fotit v noci 

Focení a natáčení videí ve dne už mnoho let není pro smartphone žádnou výzvou. S každým stisknutím spouště získáte kvalitní a jasné záběry, které zachytí váš každodenní život i významné momenty. Díky nedávnému vývoji v oblasti hardwaru a softwaru je ale čím dál snadnější fotit také při slabém osvětlení a v noci. To, co bylo dříve doménou profesionálních fotografů s kvalitním vybavením, můžete mít nyní přímo v kapse díky výjimečnému fotomobilu vivo X90 Pro.  

Ten je splněným snem milovníků focení a nahrávání videí. Díky technologickým vychytávkám jako je velký jednopalcový snímač s vysokou citlivostí na světlo, vysoce kvalitní optika a pokročilé algoritmy zpracování obrazu řízené umělou inteligencí je vivo X90 Pro králem noční mobilní fotografie. Umožní vám kreativně pracovat s různým nastavením a fázemi světla a proměnit každý výjimečný okamžik v drahocennou vzpomínku.    

Pohrajte si s nastavením 

Smartphone vivo X90 Pro přináší také bohaté možnosti nastavení fotoaparátu, se kterými získáte vždy perfektní záběr. Jako ve všem i zde platí, že cvičení dělá mistra, a proto se nebojte experimentovat a trénovat focení v různých režimech i světelných podmínkách. Tato praxe se vám bude hodit v případě, že se chcete stát mistrem noční mobilní fotografie. Od východu slunce přes soumrak až po téměř úplnou tmu – pozorujte, jak se mění světlo, pohrajte si s nastavením a zachyťte dokonalé noční snímky na jediné stisknutí spouště.  

Pomocnou ruku vám v tom podá celkem osm speciálních režimů pro slabé osvětlení, které jsou navrženy tak, aby vám umožnily zachytit večerní nebo noční momentky. Noční oblohu či měsíc v úplňku vám pomohou zachytit režimy Handheld Astro a Super Moon, zatímco pro natáčení se bude hodit funkce nočního videa s rozlišením 4K Ultra-Sensing, se kterou vám po západu slunce neunikne jediný záběr. 

Elegance, výkon i nejnovější vychytávky  

Smartphone vivo X90 Pro ale není jen profesionální fotograf schovaný v těle telefonu. Díky dvěma zabudovaným procesorům, podmanivému 6,78palcovému OLED displeji se sníženou produkcí modrého světla a vylepšenému systému chlazení je tento chytrý telefon ideálním partnerem pro aktivní životní styl i chvíle klidného odpočinku. Díky svému prémiovému vzhledu, podpořenému elegantní veganskou kůží na zadní straně telefonu, se navíc snadno stane módním doplňkem pro každou příležitost. A s výjimečně rychlým systémem nabíjení bude mít váš vivo X90 Pro vždy dostatek energie na jakýkoliv úkol.  

Více informací nejen o tomto smartphonu najdete na webové stránce www.vivo.com nebo na Instagramu vivo_czech