Svátky jsou za dveřmi, je na čase poohlédnout se po modelech "ke stromečku." Slavnostní kalhoty v plus size velikostech nyní v nové Škole šití!

promo-ss-12-2022-kalhoty

 

Dvě vrstvy, kterou spolu souzní. Luxusně vyhlížející vzdušné kalhoty s neodolatelným efektem viditelným při každém vašem pohybu. To je novinka z prosincové Burda Style 12/2022. Nyní je najdete také v našem  eshopu, a můžete se tak rovnou pustit do šití.

 

Zatímco spodní vrstva společenských kalhot striktně dodržuje základní tvary, s tou horní si tvůrci střihu doslova vyhráli. Jednotlivé díly se důmyslně překrývají již od pasové linie, zaoblené okraje otevřených širokých nohavic zase jdou vstříc každému pohybu, aby rozehrály vskutku líbivou podívanou. Nahrává tomu i použitý materiál. Spodní vrstvě prospívá využití měkce splývavých látek s podílem pružných vláken či žerzejové tkaniny, svrchní vrstva nejlépe vynikne vyvedená z lehoučkého šifonu či jiných vzušných materiálů s průsvitným efektem.

 

S čím tyhle krasavice kombinovat? Jednoduchá pomoc. Sáhněte po slavnostní halence z lesklého saténu, blůzkách z průsvitných materiálů, lehkém body v prádlovém stylu i po jednoduchém topu hladkého střihu a pokud potřebujete vrstvit, nezapomeňte na dobře střižený blejzr. Společenský model neotřelého vzhledu je na světě razdva. Jeho pohodlí a všestrannost oceníte jistě i po Vánocích, sezóna společenských akcí je tu hned po Novém roce a tyto kalhoty se jen tak neomrzí.

 

Střih ke stažení najdete ZDE

 

Návod ke stažení ZDARMA najdete ZDE