Nejaktuálnější hit podzimního šatníku v nejnovější Škole šití. Ušijte si prošívanou vestu!

promo-ss-10-2022-vesta

 

Modely pro přechodná období patří k našim oblíbencům. Řadí se mezi ně i tato prošívaná vesta v prodloužené délce, která reprezentuje jeden z aktuálních trendů. Vrstvení je navíc disciplínou, která odhalí váš vytříbený cit pro dokonalý styling.

 

Ač vyhlíží velice jednoduše, skýtá možnosti, jak si prostřednictvím drobných detailů pohrát s výsledným outfitem. Vysoký stojáček, široce navržená silueta a především nepřehlédnutelný materiál dosahují změny vzhledu především díky variabilitě všitých zipů v bočních švech. Můžete je stroze zavřít až do posledního centimetru nebo je naopak nosit široce rozevřené a dopřát tak stylingu vzdušnost.

 

Prošívaný materiál je hitem , který v přechodných obdobích vždy nachází uplatnění, není ani problém s ním pracovat. Rozhodně se jej nebojte, vybírat můžete i z nápaditějších motivů než je "čtverečková" klasika. Pokud ale vestě chcete dopřát praktičtější parametry, zkuste ji ušít z některého z funkčních materiálů. Vznikne zcela odlišný model, který najde uplatnění ve vašich podzimních volnočasových outfitech a rozhodně nebude zahálet.

 

Střih ke stažení najdete ZDE

 

 

Návod ke stažení ZDARMA najdete ZDE