Drobný detail promění běžný střih ve skvost. Tričko s trikem překřížení v nové Škole šití!

promo-ss-06-2022-tricko

 

Základem úspěchu je volba materiálu. Aby ne, jednoduchý střih pozvedne jen dokonalé zpracování, proto při výběru volte ten nejkvalitnější žerzej. Bez něj se efekt překřížení odděleně střižených částí  ztratí a hlavní zdobný prvek jednoduchého topu přijde vniveč. A byla by to škoda, protože nám jeho kouzlo rychle učarovalo. Tkví především v měkce obepínající siluetě, která zaručuje pohodlné nošení i slušivý šmrnc po celý den.

 

Delší rukávky a véčkový výstřih, který vznikne přeložením jednotlivých předních i zadních dílů, jsou praktickými prvky, které využijete takřka kdykoliv. Obzvlášť v tomto neutrálním barevném provedení. Ještě  lépe padnoucí střih zaručují nenápadné prsní záševky modelující přední díly.

 

Potřebujete-li rozšířit výběr svých základních kousků, toto tričko je správná volba. Nejenže se skvěle kombinuje s ostatním oblečením, jeho rafinovaná jednoduchost skvěle funguje v aktuálních letních modelech a vkusně vpluje i do ostatních sezón, nabízí totiž široké a praktické využití napříč módními styly. Moc mu to ale sluší v monochromatickém stylingu, který podtrhuje neutrální barvu od hlavy k patě. Pokud vám v něm chybí barvy, zamilujete si aktuální trend výrazně zbarvených doplňků, kde se rozhodně nemusíte držet pravidla stejně barevných bot a kabelky, ba právě naopak!

 

Střih ke stažení najdete ZDE


Návod ke stažení ZDARMA najdete zde