U stromečku jim to letos bude slušet. Šatičky z lamé v nové Škole šití!

promo-ss-12-2013-saticky

 

 I malé princezny jsou vyhlášené parádnice, a tak je právě teď na místě na poslední chvíli se poohlédnout po neokoukaném štědrovečerním outfitu. Nových šatiček totiž není nikdy dost.

 

Vhod jistě přijdou tyto úžasné šaty z lesklého lamé žerzeje s transparentním sedlem  a rukávky z voálu. Zvonově stříhaná sukýnka se nádherně vlní, není tedy od věci doplnit ji případně tylovou spodničkou,  která umocní nejen tvar,  ale i slavnostní efekt modelu. Šaty stříhejte z měkce splývavých materiálů, když na nich nebudete šetřit, vykouzlíte s pomocí tohoto střihu opravdu luxusní kousek vhodný nejen ke stromečku.

 

Můžete se ale pustit i do varianty, kterou malá slečna unosí i mimo společenskou sezónu. Uberte jen na lesku textilií, takové šatičky pak stačí dolpnit hrubě pleteným svetříkem nebo kardiganem, přidat hřejivé punčochové kalhoty s vyšší gramáží a jejich malá majitelka je nebude chtít odložit ani při cestě do školky či školy.

 

V úchvatném "večerním" provedení ale zazáří hned při nejbližší slavnostní příležitosti v rodinném kruhu,Vánoce jsou za dveřmi..

 

 

Střih ke stažení najdete ZDENávod ke stažení ZDARMA zde