Pokud se sukní nerady vzdáváte i v chladných dnech, tuhle budete milovat. Je tu nová Škola šití.

promo-ss-11-2021-sukne


Celopropínací střih nahrává nejen aktuálním trendům. Tahle sukně bude bodovat napříč módními styly a přitom se srdnatě popere s nízkými teplotami.

 

Pokud tedy patříte k skupině, která kalhoty neoblékne ani když se teploměr zdržuje v mrazivých hodnotách, toto zpracování je určeno právě pro vás. Tím spíš, pokud disponujete malým vzrůstem, její velikostní škála 17 – 21 zaručuje, že právě vám, menším ženám, sukně perfektně padne, nejen díky slušivému sedllu na zadním díle, i díky přizpůsobené délce.

 

Řada knoflíků pokrývající celou délku sukně zase skýtá příležitost ukázat více z vašich krásných nohou, samozřejmě jen tehdy, kdy to rozepnutím několika spodních knoflíků sama schválíte. Perfektně vypadá tahle vlněná krasavice i kompletně zapnutá. Pokud lpíte na pohodlí, nezapomeňte při výběru materiálu na pružnost. Jedině tak vám perfektní střih zaručí i příjemné nošení. Pokud chcete modelu přidat na atraktivitě, sáhněte po materiáu s kovovým leskem nebo vetkanými kovovými vlákny. Pak už stačí jen vybrat si, kam v ní poprvé vyrazíte. Na schůzku s kozačkami, na nákupy v keckách, vždy budete stylová!Střih ke stažení ZDE


Návod ke stažení ZDARMA zde