Chasuble. Neznámý název, milovaný střih. Nebo to máte jinak? Přesvědčte se v nejnovější Škole šití!

promo-ss-09-2022-chasuble

 

Ač to tak možná na první pohled nevypadá, název vás nemusí tolik překvapovat. Pojem zažitý pro dlouhou vestu bez rukávů, počeštěně vyslovován jako šazíbl, není sice příliš používaný, jeho nositelka ale rozhodně stojí za hlubší pozornost.

 

Jejímu kouzlu dovedete propadnout bez dlouhého přemlouvání, Obzvlášť s blížícím se chladnějším počasím. Skýtá mnoho pohodlí i spoustu materiálu pro zahřátí a navíc tolik oplývá stylem. Ve spojení s některým z luxusních materiálů máte šanci, že si šatník rozšíříte o opravdový podzimní skvost. Co třeba kašmír nebo některá z opěvovaných vlněných přízí? Základem je ale pružný, idálně oboustranný úplet. Šití vám zabere minimum času, pak už je na řadě jen vybrat tomuto novému miláčkovi sparingpartnery.


Nabízí se jednoduchý rolák, který vždy zaboduje, vrtsvit ale můžete i přes úpletové šaty nebo se vybavit jen jednoduchým bavlněným tričkem. Kalhoty či legíny volte také dle potřeby, preferencí a příležitosti, možností je bezpočet. A až budete mít hotovo, jsme si jisti, že nezůstanete bez obdivu a pozornosti ani minutu po celý den, kdy se rozhodněte v této dlouhé vestě s neobvyklým a méně používaným přízviskem vyrazit.

 

Střih ke stažení najdete ZDE


Návod ke stažení ZDARMA zde