Impozantní šaty s výraznými detaily patří k retro modelům z aktuálního čísla, které se vám velmi líbí. Jak na ně, to zjistíte v nové Škole šití!

  promo-ss-102020-retro

Trupová partie těchto impozantních šatů se evdientně zhlédla v košili, tu částečně svým vzhledem podtrženým knoflíkovou lištou a vzdušnými rukávy s manžetami zdařile  supluje. Efekt ještě podtrhuje kontrastní límeček doplněný velkorysou vázačkou. Pasovou linii zase skvěle zvýrazňuje odnimatelný opasek s odvážnou modelací, který umí vizuálně zakouzlit s vaší domnělou výškou. Zkrácení trupové části totiž logicky přidá na centimetrech vašim dolním partiím, protáhne tedy nohy přesně tolik, kolik je potřeba. Opravdovým esem jsou ovšem funkční kapsy, které nejenže patří k praktickým prvkům, navíc se řadí k velmi aktuálním trendům jako součást šatů napříč módními styly. Jak tedy  tuto módní podívanou pojmenovat jedním slovem? Jednoznačně: Impozantní! 

Pokud vás tyto šaty inspirované naším modelem z 50.let minulého století okouzlily stejně jako nás, můžete se do nich ihned pustit, střih ke stažení a návod zdarma máte ihned k dispozici v naší Škole šití

 

Střih ke stažení ZDE

 

Návod ke stažení ZDARMA zde