Stylingový tip měsíce rozzářily pestré barvy. Aby ne – kralují trendům napříč všemi styly!

look-uvod

 

Jarní měsíce nabízí příležitost konečně si užít jednodušší, ale přesto do detailu propracované modely. Navíc letos módní trendy doslova pulsují barvami. Jako stvořené pro nadcházející období se tak zdají být tyto vzdušné kalhoty v zářivém odstínu, které se stanou základem mnoha pestrobarevných outfitů stejně jako jednoduchých variací na uhlazený business look. Jak to dopadne, je vždy jen na vás.

 

Jiskrný odstín růžové působí něžně sám o sobě, v provedení ze splýavých materiálů navíc získají kahoty na dalším zjemňujícím prvku, ležérním vlnění při každém vašem pohybu. Jejich hlavním pozitivem je ale skvěle padnoucí střih prodlužující siluetu, který můžete aplikovat jako základ mnoha vyladěných jarních i letních modelů. Nám se zalíbil ve variaci s crop topem, který kraluje aktuální škále horních dílů a skvele se doplňuje s oversize saky. Váš dokonalý cit pro detail podtrhne výběr pantoflíčků na extravagantním podpatku, které navíc zdobí jen vysoce kvalitní a nadčasový materiál – kůže.

 

 

look-duben-skladacka

Kalhoty, model 118, Burda Style 02/2022 nebo v našem eshopu 1 crop top Mango, 699 Kč 2 sako Only, 1249 Kč 3 náušnice Preciosa, 1495 Kč 4 kabelka Kenzo, Farfetch.com, 197 €  5 mules Gino Rossi, 1899 Kč


Nezapomeňte na detaily!

Vyhýbat se výrazným doplňkům? Zbytečné – model dokonale doladí zářivé šperky i kabelka v netradičním provedení přírodnin a pestrých barev. Celek sice vyžaduje trochu odvahy, jakmile jej ale poprvé vynesete, získáte sebevědomí a jistotu, že se pestrým barvám letos zkrátka nelze vyhýbat, úspěch totiž na sebe nenechá dlouho čekat.


 look-kolecko


Střih na kalhoty, které najdete ve dvou provedeních v únorové Burda Style, najdete včetně návodu zdarma pohodlně ke stažení v našem eshopu.

Galerie: DUBEN: LOOK MĚSÍCE
Zářivé kalhoty model 118 Crop top Sako Kabelka Náušnice Pantofle