S ženskými křivkami umí tyto šaty hotové divy. Které si ušijete?

3x1-uvod

 

Oblíbené zavinovací střihy patří k nejžádanějším letním modelům. Zvolíte-li navíc pohodlnou a vzdušnou tkaninu, rázem máte k dispozici kousek, který nebudete chtít svléknout nejen v letním parnu. A také není proč. Stačí letní doplňky a obuv vyměnit za kozačky, přidat kardigan či trenčkot a mohou s vámi prožít i mnohá podzimní dobrodružství. Zavinovací šaty zkrátka nutně potřebujete. Vyberte si některé z našeho eshopu a pusťte se do šití!

 

Zavinovací šaty s vázačkou (vel. 17 – 21)

3x1-vzory-01   

 

Symbol ženskosti v té nejryzejší podobě. Zvolte strečový žerzej a jejich pověstné pohodlí si nebudete moci vynachválit. Doporučujeme jich rovnou ušít několikero, jedny vám totiž stačit rozhodně nebudou!

 

3x1-vzory-02

 

 

Atraktivní zavinovací šaty ( vel. 44 – 52)

3x1-plussize-01

 

Silueta přesýpacích hodin jedním tahem. Tyto důmyslně střižené šaty zkrátka umí i s plně tvarovanou ženskou siluetou zázraky. Zvolte pestrobarevné motivy a další zdobné prvky již nejsou potřeba. 

 

3x1-plussize-02

 


Dlouhé zavinovací šaty ( vel. 36 – 44)

3x1-pruhy-01

 

Hluboký nebo decentní? Záleží na vás, sexy look dekoltu zde totiž regulujete pomocí vázačky, stejně jako šířku ramenních švů, které můžete dle libosti stáhnout pomocí šňůrek. Jednoduše šik!

 

3x1-pruhy-02