Kousek vhodný především do období, kdy využijete kouzlo vrstvení. Vesta třikrát jinak!

vesta-3v1

 

Nosit ji můžete přes šaty, jako součást business kostýmu nebo jako hřejivou vrstvu jakéhokoliv volnočasového outfitu. Vesta je zkrátka naprosto famózní prvek dámského šatníku, který můžete zakomponovat do mnoha stylingů napříč všemi módními kategoriemi. Obzvlášť v chladnějších dnech ale oceníte její schopnost přidat oděvu další hřejivý komponent. Ať už ale zvolíte jakoukoliv variantu, vždy myslete na její délku, trendy velí nosit je teď co nejdelší, pokud jste ale menšího vzrůstu, nezapomeňte na pořádně vysoké podpatky nebo vestu ukončete nejníž v oblasti středu kolenního kloubu.

Pokud ve svém aktuálním šatníku ještě žádnou takovou vestu nemáte, můžete si vybrat z nabídky v našem eshopu. Která vás oslovila? Vyhraje u vás šálový límec, zjednodušená fazona nebo extravagantní kapuce? Ať už vyberete kteroukoliv, nemůžete pochybit, všechny tři níže vybrané kousky jsou  neskutečně "hot"!

 

 

Vesta s vázačkou (vel. 36 – 44)

vesta-cerna


Vesta s šálovým límcem a opravdu hlubokými průramky, které pohodlně a elegantně pojmou i tolik aktuální nadýchané rukávy šatů, blůzek nebo pulovrů. Ať už jí doplníte šaty nebo džíny, nikdy nešlápnete vedle.


vesta-cerna-kolecko

 

 

 

Blejzrová vesta ( vel. 34 – 42)

vesta-blejz


Lichotivá každému typ postavy, to je univerzální blejzrová vesta, která směle zastoupí sako vašeho oblíbeného kostýmku, a taktéž nechá vyniknout tolik žádané zdobné prvky módní blůzky – vázačka i rukávy zazáří ruku v ruce se skvělou ženskou siluetou projmuté vesty.


vesta-blejzr-kolecko

 

 

Dlouhá vesta s maxi detaily (vel. 36 – 44)

vesta-kapuca


Extravagance podtržená maximalistickými detaily – velkorysou kapucí s vysokým límcem a  prostornými nakládanými kapsami. Nevšední varianta, která poutá pozornost. V neutrálním jednobarevném provedení je ale ideálním kouskem i pro elegantně laděné outfity.


vesta-kapuce-kolecko