Nápadné vzory patří k nejvýraznějším aktuálním trendům. A není se co divit.

3x1-dzungle-uvod

Přestože již víc než rok můžeme cestovat vpodstatě jen prstem po mapě, přiblížit si exotické kraje není nikdy od věci. Jarní módě totiž právě nyní kralují výrazné vzory, mezi nimi i inspirace tropickými rostlinami všeho druhu. Ideální jsou pro střihově jednoduché modely, kde nemusíte příliš řešit sesazování motivů, vynikají ale i na zavinovacích šatech nebo sukni s řaseným detailem. Budete-li vzorované materiály volit s citem, úchvatný výsledek vás nemine!

 

Kalhoty se zvýšeným pasem (vel. 44 – 52)

dzungle-kalhoty


Hotové razdva, pohodlné a krásné. Kalhoty se zvýšeným pasem  a kapsami vyšperkované maxi vzory patří k dokonalým jarním kouskům. Garantujeme vám, že jakmile do nich jednou vklouznete, nebudete se jejich komfortu chtít vzdát. Vylaďte je doplňky s exotickými prkvy nebo sáhněte po tričku s vaším rockovým idolem, vždy zafungují na jedničku!


dzungle-01-kolecko


Nadýchaná midisukně (vel. 17 – 21)

dzungle-sukne

 

Prahnete po impozantním kousku? Tato sukně je jasnou volbou. Nápadný vzor i střih s řaseným detailem na předním díle splňuje i ta nejnáročnejší kritéria. Rozhodně ji nikdo nepřehlédne. Šetřete výrazými doplňky, slaďte ji s jednoduchým topem či blejzrem a nemůžete udělat chybu!

 

dzungle-02-kolecko

 


Zavinovací šaty (vel. 36 – 44)

dzungle-saty


Romanticky hravé i striktně šik. Poměrně neobvyklá kombinace, která na těchto šatech dokonale funguje a řadí je tak rovnou mezi univerzální kousky, ve kterých můžete vyrazit perfektně upravena do kanceláře, na procházku nebo první letošní gardenparty.


dzungle-03-kolecko