Každé výzvy se zhostit s lehkostí a grácií. Devíza halenkových šatů, které zazáří, ať už je vynesete kamkoliv.

  halenkovesaty-uvod

 

Pokud stále hledáte ideální kousek pro široké spektrum využití, najdete jej  v šatech inspirovaných rysy halenky. Knoflíková lišta, vázačka nebo jednoduchá klasická fazonka s výstřihem, vše jim dodá nejen osobitost, ale i univerzální ženský look a všestrannost, která se postaví jakékoliv výzvě dokonalého dresscodu. Hned tři varianty neotřesitelně ženských, přitom ryze praktických šatů, které sluší všem figurám. Vyberte si tu, která je vám nejbližší, nebo si rovnou ušijte všechny tři a váš kancelářský look okamžitě dostane novou jiskru. Tenisky nebo podpatky, tyhle šaty vždy zabodují, aniž by ubraly byť jen zlomek své hravosti a křehkému dívčímu vzhledu.

 

Halenkové šaty se širokou sukní (vel. 36 – 44)

  halenkovesaty-fazona

Business look s šik stylem a povědomím o trendech. Tímto mottem se řídí halenkové šaty s otevřenou fazonkou a široce střiženou sukní. Eleganci podporují zkrácené rukávy s ohrnovací optikou i široká vázačka upozorňující na výrazně ženský prvek – útlý pas. A ten umí tento střih vykouzlit takřka na každé postavě.  Decentní barevnost nahrává širokému možností užití, není ale vždy nutné tento model o barvy ochudit, bude mu to slušet i ve výrazných vzorech i odstínech, které vévodí aktuálním trendům.

 halenkovesaty-fazona-kolecko

 

 

Retro halenkové šaty (vel. 34– 44)

halenkovesaty-retro

Retro prvky sluší i tomuto typu šatů. Navíc jsou letos opět na vrcholu obliby. Šaty dýchající minulostí ale bez okolků obstojí i v moderní době. Jen vám přidají pár bodů elegance i ženské svůdnosti. Příspěje k tomu páskem zvýrazněná pasová linie, otevřené americké průramky a silueta vymodelovaná zástupem drobných záhybků. Pak stačí pár kroků nebo jedna hravá otočka či lehký vánek a sukně těchto šatů rozehraje symfonii elegance v duelu s vaší figurou! O hloubce výstřihu si pak rozhodnete zcela sama, skrytá lišta s patentkami umožní mnohé.

 

halenkovesaty-retro-kolecko

 Halenkové šaty s vázačkou  (vel. 36 – 44)


halenkovesaty-vazacka

V jednoduchosti je krása. Tímto heslem se řídí úžasné halenkové šaty se stojáčkem doplněným o dlouhou vázačku. Lehce se rozšiřující jednoduchý střih ale překvapí, pokud blíže prozkoumáte zadní partie: Široký protizáhyb navazující na tvarované sedlo dodává nonšelantnímu střihu spolu se zvoleným odlehčeným a vzdušným materiálem takřka éterický look. Skryjí toho dost, odhalí ale vaši romantickou duši. V podmanivém bordó odstínu navíc vypadají tak svůdně...

 

halenkovesaty-vazacka-kolecko