Aktuální modely Burda Style okouzlily nejednu autorku na oblíbené sociální síti, teď si jistě podmaní i vás.

  iflue-uvod

 

Dva střihem velmi příbuzné modely z říjnového vydání Burda Style momentálně sklízí výrazný úspěch na sociální síti Instagram. Oba kousky, které spojuje především impozantní střih rukávů a přítomnost rolákového průkrčníku, na první pohled zaujaly hned několik milovnic slow fashion, které rády zasednou ke stroji, a mají tak svůj šatník dokonale ve svých rukou. A právem sklízí nadšené ohlasy u sledujících.

 

O své výtvory se pak podělí prostřednictvím zmíněné oblíené sociální sítě, kde jsme jejich úžasné výsledky také objevili. Varianta šatů na nás vykoukla z profilu slovenské blogerky Kataríny vystupující pod pseudonymem @laflorita.sk. Rolák zase oslovil nám již známou šikovnou tvůrkyni vlastního šatníku Mirku skrytou za nickem @violet.mirka, a její zpracování si také rozhodně zaslouží naši pozornost.

 

Šaty podle Kataríny

iflue-saty

 

Katarína si pro svou variantu Burda modelu vybrala výraznější odstín fuchsiové, změnou ale prošel i samotný střih. Ponechala objem rukávů ve velikosti 36, tělo šatů ale zmenšila až na velikost 32, a tím získala mnohem  přiléhavější siluetu. Aby to neměla vůbec jednoduché, střihla ještě na šaty po dvou předních a zadních dílech. Výsledkem je mnohem pevnější a silnější varianta, vhodná i do chladnějších měsíců, což se pomalinku začíná hodit! Její povedené propojení střihu s vlastní invencí nám okamžitě učarovalo.

 

iflue-saty-laflorita

 

Chete si také tento půvabný kousek urychleně zařadit do aktuálního šatníku?
Střih a návod na šaty, model 111 z říjnové Burda Style, si nyní můžete pořídit v našem eshopu. Odkaz najdete zde:

 

iflue-saty-kolecko

 

Rolák v rukou Mirky

iflue-rolak

 

Mirku střih na tento rolák oslovil doslova na první pohled. Aby ne, podobně univerzální, pohodlný, ale především líbivý nadčasový kousek ve svém šatníku rozhodně ocení všichi, kterým není cizí jednoduché, ale propracované oblékání.

 

 


„Jak jsem střih na tento rolák uviděla v říjnové Burdě, ihned jsem věděla, že jej musím mít. Nejvíce mě zaujaly především nápadně nařasené rukávy a jejich dlouhé lemy, které celému střihu přidávají na dramatičnosti. V návodu se doporučuje šít rolák z těžších úpletových látek, proto i já jsem zvolila těžší, vaflový 3D úplet. Díky tomu bude nařasení na rukávech vypadat ještě více objemněji," popisuje svou cestu k novému must have ve skříni Mirka. Malinko se obávala nadýchaných, na materiál velmi štědrých rukávů, nakonec ale jeijch kouzlu propadla také. „Sama jsem byla překvapená, jak krásně nařasené rukávy vypadají na těle a rolák je přitom stále velmi pohodlný i na běžné nošení. Navíc, díky vysokému límci se stane nepostradatelným kouskem v nadcházejících zimních měsících."

 

iflue-rolak-violet

 

A co radí svým následovnicím, které se zatím do tohoto kousku především kvůli řaseni rukávů nepustily?
„Není se čeho obávat, Zkuste to. Kdo nemá s řasením tolik zkušeností, na tomhle modelu si ho opravdu nacvičí."

 

iflue-rolak-kolecko