Trávíme teď spoustu času v rodinném kruhu, nabízí se tedy užít si pověstné kouzlo domova v těch nejpohodlnějších domácích outfitech pro všechny členy rodiny. 

otvirak

Zatím nemusíte každé ráno přemýšlet nad složitými módními kombinacemi, ve kterých vyrazíte do víru všedního dne,  jen si požitkářsky užívat volnočasové kousky v pohodlí domova. A to se cení, co myslíte? Zůstaňte doma a přesto mějte svůj osobitý styl!

 

Velká a malá

Mikina se zkrácenými rukávy a dívčí minišaty v podobném duchu jsou ideálním domácím outfitem pro maminku a dceru. Nejenže se nebudete moci nabažit vzdušného a pohyb neomezujícího střihu, navíc vás okouzlí také svou stylovou jednoduchostí, a najdou si tak brzy místo ve vašem i dcerčině běžném šatníku jako skvěle kombinovatelné kousky k mnoha příležitostem. Zvolíte-li  při šití neutrální barvy materiálu, aspiruje tahle mikina na top roku, který zapadne do vašeho každodenního módního stylu i mimo karanténu.

mikinasaty

Střih ke stažení ZDE
Dětská verze střihu ZDE

 

 

Pohodlí nade vše

Jejich ušití vám zabere doslova pár chvil, a hned poté se vám tyhle volnočasové kalhoty mimořádně vstřícného střihu náležitě odvděčí – můžete v nich s klidným svědomím strávit celý den, jejich pohodlí totiž opravdu nezná mezí. A navíc umí vypadat neskutečně svůdně!

kalhotyvolno

Střih ke stažení ZDE 

 

Sladké sny

Původně jsou tyto heboučké a prostorné overaly určeny pro nerušený spánek, bez výčitek v nich ale můžete strávit celé dny, slušet budou vám oběma! Kontrastní léga a manžety na rukávech vytváří výrazný zdobný prvek, který umí zaujmout.

overal-ona-a-ona

S třih ke stažení pro vás ZDE    

Dětská verze střihu ZDE   

 

Župan pro něj

Ani své milované protějšky nemusíte v současné nelehké situaci zanedbávat. Home Office se přece tak skvěle snáší v  heboučkém stylovém županu na míru. 

zupan

Střih ke stažení ZDE 

 

Pro volné chvíle

Volné tričko s širším lodičkovým výstřihem můžete prodloužením přetvořit také v půvabné volnočasové šaty. Zvolíte-li měkký strečový žerzej, i v delší variantě vás neomezí a přizpůsobí se každému vašemu pohybu.

trickosaty

S třih ke stažení ZDE

 

Jen se přitulit

Roztomilá velryba dostala za úkol zpříjemnit chvilky v nucené domácí karanténě především těm nejmenším. Při jejím šití si ale potřebnou dávku relaxu a zábavy užijete i vy. A navíc, výsledek děti jistě patřičně potěší.

velryba

Střih ke stažení  ZDE