Podpořte krásný charitativní projekt a pomozte zachránit dětské životy! 

aukce1


O čem je projekt adopce panenek?

Každá panenka představuje skutečné dítě, které bude v rámci očkovací kampaně UNICEF v rozvojových zemích proočkováno proti šesti hlavním smrtelným dětským chorobám (spalničky, záškrt, černý kašel, tetanus, tuberkulóza, dětská obrna). Rodina či jednotlivec, který ji adoptuje, obdrží spolu s ní blahopřání UNICEF, které zašle tvůrci panenky se zprávou, že již našla „svoji rodinu“.

 

Aukce panenek VIP osobností

V minulém roce se podařilo získat při aukci panenek neuvěřitelnou sumu 1 232 000 Kč, díky níž bude zachráněno 2053 dětských životů. 

 

Jak můžete pomoci přímo vy? 

Jsou celkem tři způsoby, jak se můžete zapojit do projektu: 


1   Kupte si některou z již vyrobených panenek přímo v e-shopu na adrese www.unicef.cz.

 

2   Pomozte nám najít domov a adoptivní rodiče pro již vytvořené panenky. Po dohodě s Českým výborem pro UNICEF můžete například sami zorganizovat prodejní výstavu panenek nebo najít nové prodejní (adopční) místo v okolí vašeho bydliště. Prodejní výstavy lze pořádat v restauracích, kavárnách, obchodech, na e-shopech, ve školách, v knihovnách a podobně. 

 

3   Ušijte vlastní panenku a zašlete ji na adresu: BurdaMedia Extra s.r.o., Burda Style, Přemyslovská 43, 130 00 Praha 3. Naše redakce bude všechny tyto panenky prodávat při marketingových akcích časopisu Burda Style a výtěžek z prodeje daruje organizaci UNICEF, případně budou po domluvě s UNICEF prodávány přímo v jejich e-shopu. 

 

panenka

Panenka s názvem Dobrá víla od naší čtenářky, paní Ingrid Orieškové, byla vydražela za 25 000 Kč.

 


Vážíme si vaší pomoci! 

• Ušijte panenku podle vlastní fantazie a společně s vyplněným rodným listem ji odešlete na naši adresu. Základní střih najdete ke stažení zde a rodný list panenky zde

• V redakci vybereme 10 panenek a jejich autory oceníme milým dárkem.

• Autorka nejkrásnější panenky získá možnost zúčastnit se letošní aukce panenek známých osobností, která se bude konat 26. listopadu 2019 v Českém muzeu hudby v Praze. 

 

Panenky můžete posílat až do 30. září 2019.

Zaslané panenky nevracíme. Na výhru nevzniká právní nárok. Podmínky účasti v soutěžích najdete na webu www.burda.cz