Velká aukce pro UNICEF se kvapem blíží, děkujeme za všechny panenky!

unicef-panenky-2017  

 

Moc rádi bychom poděkovali vám všem, kteří jste se letos přidali k tomuto krásnému projektu – Ušij panenku a zachraň život! Opět nás mile překvapilo, kolik nádherných, vlastnoručně ušitých panenek přišlo do redakce! 

 

Veříme, že každá z nich brzy najde svůj domov, udělá radost novým majitelům a hlavně pak pomůže konkrétním dětem. Všechny panenky budou na prodej na jedné z nejvýznamnějších charitativních akcí českého UNICEFu, která se bude konat 28. listopadu od 19 hod. v prostorách Českého muzea hudby v Praze.

 

Vaše pomoc pro nás moc znamená, a proto jsme se rozhodli ocenit všechny autorky panenek knihou Šití krok za krokem, v níž najdou cenné rady a tipy nejen začínající švadlenky. 

 

kniha-unicef2

 

Projekt UNICEF můžete podpořit i nadále!

Kupte si některou z již vyrobených panenek přímo v e-shopu na adrese www.unicef.cz.

Případně nám pomozte najít domov a adoptivní rodiče pro již vytvořené panenky. Po dohodě s Českým výborem pro UNICEF můžete například sami zorganizovat prodejní výstavu panenek nebo najít nové prodejní (adopční) místo v okolí vašeho bydliště. Prodejní výstavy lze pořádat v restauracích, kavárnách, obchodech, na e-shopech, ve školách, v knihovnách a podobně.