Pátá epizoda vás seznámí se všemi potřebnými pomocníky.

burda-tutorial-uvod-logo


Je tu opět čtvrtek a s ním již pátá část našeho videotutorialu Šijte s námiTen vás ve svých sedmi pokračováních podrobně provede úplnými začátky šití.

 

Krejčovská křída, pravítko, krejčovský metr, špendlíky, jehly, značkovače ...také váš seznam nebere konce? Nevěšte hlavu, v nejnovějším díle Jak používat šicí pomůcky  vám poradíme, jak se v něm zorientovat, a především jak s nimi správně pracovat.


burda-tutorial-05-vizualBurda Tutorial...

 ...je seriál sedmi videonávodů, který vám pomůže začít se šitím krok za krokem. Od přípravy pracovního místa, přes seznamování se šicím strojem až po tipy na jednoduché, ale rutinní šicí postupy. 

 

Každý čtvrtek se tak můžete těšit na novou epizodu a posunout se ve vašem zdokonalování za strojem zase o kousek dál. Nové video najdete zde nebo na našem YouTube kanálu Burda Style CZ.

 

Šijte s námi. Burda Tutorial 05: Šicí pomůcky a jak je používat

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zaujala vás naše videa a chcete s šitím ihned začít? Žádný problém!

Pořiďte si předplatné magazínu Burda Style a přísun nové inspirace tak budete mít pravidelně po ruce. Rovnou do schránky, poštovné a balné platíme my!

Předplatné objednávejte ZDE

Dobrou inspirací a pracovní pomůckou je i oblíbená kniha Šití, kterou si nyní, až do 24. května 2021, můžete objednat s příjemnou slevou 30%:

Knihu Šití objednávejte ZDE