Třetí epizoda Burda Tutorialu je tady. Pusťte si ji zde nebo na našem YouTube kanálu!

burda-tutorial-uvod-logo

 

Opět je tu čtvrtek a s ním i nové pokračování Burda Tutorialu Šijte s námi. Tentokrát se budeme věnovat obvyklým potížím se šicím strojem.

Máte už za sebou nějakou nepříjemnou zkušenost s přetrženou nití nebo nepovedeným stehem? A jak se vyvarovat problémům s nevzhlednými stehy?

Sledujte třetí epizodu našeho Burda Tutorialu. Pár cenných tipů a triků, které jsme si pro vás připravili, vám pomůže příště se jim nadobro vyhnout!

 

 

burda-tutorial-03-vizualBurda Tutorial...

 ...je seriál sedmi videonávodů, který vám pomůže začít se šitím krok za krokem. Od přípravy pracovního místa, přes seznamování se šicím strojem až po tipy na jednoduché, ale rutinní šicí postupy. 


Každý čtvrtek se tak můžete těšit na novou epizodu a posunout se ve vašem zdokonalování za strojem zase o kousek dál. Nové video najdete zde nebo na našem YouTube kanálu Burda Style CZ.


Šijte s námi. Burda Tutorial 03: Šicí stroj a typické chyby

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zaujala vás naše videa a chcete s šitím ihned začít? Žádný problém!

Pořiďte si předplatné magazínu Burda Style a přísun nové inspirace tak budete mít pravidelně po ruce. Rovnou do schránky, poštovné a balné platíme my!

Předplatné objednávejte  ZDE

Dobrou inspirací a pracovní pomůckou je i oblíbená kniha Šití.

Knihu Šití objednávejte  ZDE