Country prvky široké sukně okouzlí nejen při tanci. Přináší ji nová Škola šití.

promo-ss-02-2022-sukne

 

Zaujala vás před časem v naší škole šití westernovým stylem inspirovaná halenka? Tak dnes ji můžete doplnit o další country kousek – širokou sukni, kterou ocení nejen nadšené milovnice tohoto stylu. Zapojit se dovede i do jiných outfitů, všem dodá hravost a přitažlivý prvek.

 

Její devízou je ladnost v pohybu. Zvolíte-li vhodný materiál, dovede ozvláštnit každý váš krok ladným vlněním. V neposlední řadě umí podtrhnout veleoblíbenou siluetu zaměřenou na zvýraznění pasové linie. Podtpořit ji navíc můžete ještě vhodným opaskem či pečlivě uvázanou stuhou. Optimální délka sahající ke kolenům pak dovede zahrát na skvělou notu vašim krásným nohám, aniž by ukazovala příliš.

 

Materiál našeho zpracování široké sukněl v lecčem připomíná tradiční modrotisk a v country stylu mu to neuvěřitelně sluší. Ve skutečnosti se ale jedná o tkaninu s dírkovou krajkou v bikolorním provedení. Poměrně rozměrné puntíky nijak neruší rozevlátou siluetu, naopak jí dodávají na geometrické pravidelnosti a ještě více přitahují pozornost k dokonale padnoucímu střihu vyzbrojeném řadou formujících záhybků.

 

Není nezbytně nutné ladit country sukni s dalšími podobnými kousky. Skvěle si notuje i s obyčejným bílým tričkem či halenkou se stojáčkem. Doplníte-li model o džínovou bundu, nic nezkazíte, stejně vydařeně se ale jeví i kombinace s kratším sakem či bundou typu biker. Chcete -li si ji užít hlavně pohodlně, nedáte dopustit na kombinaci s bílýmí plátěnými teniskami. Hravější model pro nadcházející příjemně teplé dny jen tak nevymyslíte!


Střih ke stažení najdete ZDE


Návod ke stažení ZDARMA najdete zde