Podzimní varianta nejženštějšího ženského oděvu, šaty plné elegance a stylu, v nové Škole šití.

promo-ss-11-2022-saty

 

Nevzdáme se jich. Ani v chladnu a plískanicích, dokonce ani v závějích. Tyhle šaty totiž nemají problém zazářit i uprostřed tak nevlídného ročního období, jako je podzim či zima. Stačí si pohrát se stylingem a samozřejmě dobře vybírat materiál a úspěch nelze potlačit.

 

Dlouhé rukávy, minimalistický stojáček, midi délka. Všechny tyto atributy vybízejí k využití tohoto modelu především mimo hlavní šatovou sezónu. A o to víc umí zapůsobit. Lehká viskoza zaručí měkký a splývavý charakter křivek lehce rozšířené sukňové partie. Přestřižení v pase a sestava záhybků a záševků na živůtku zase zatočí s nudou v horních partiích. S podporou hravých vzorů aspirují tyto elegantní šaty na jeden z nejnošenějších modelů nejbližších dnů i měsíců.

 

Je totiž snadné doladit je spoustou aktuálních doplňků – vysoké kozačky, hrubější punčochy, heboučké kardigany v různých délkách i kabáty všeho druhu, povoleno je vše. Vůbec se ale neproviníte proti stylu, pokud je využijete do modelů sportovnějších parametrů – zkuste nadýchanou prošívanou bundičku do pasu a tenisky či drsnější kotníčkové boty, ať už šněrovací nebo nazouvací typu chelsea, a garantujeme vám, že si ani tyto varianty s elegantním charakterem šatů v ničem nezadají.

 

Střih ke stažení najdete ZDE

 

Návod ke stažení ZDARMA najdete ZDE