Efektní šaty vyžadují již jistou míru zručnosti, výsledek ale stojí za to. Je tu nová Škola šití!

 

promo-ss-09-2021-saty

Nejen jejich nadčasová a vždy elegantní tmavomodrá barva, také důmyslné konstrukční prvky činí z těchto šatů kousek propoluvající časem bez sebemenšího zaváhání. Jsou zkrátka z těch, které jdou vždy s dobou. Není tedy od věci věnovat jejich tvorbě patřičnou péči, odvděčí se vám stonásobně.

Výrazná pasova linie se soustavou propracovaných záševků se postará o perfektní siluetu, dlouhé rukávy, uzavřený živůtek a v neposlední řadě i sympatická délka zase skýtají potřebný teplotní komfort. Námi zvolený vlněný krep s elastickým vláknem je dobrým tipem pro ideální materiál, samozřejmě ale můžete zapojit i vlastní fantazii či sáhnout po prověřených preferovaných textiliích, kterým důvěřujete i v nejchladnějších dnech. Pak se nemusíte takových modelů vzdát ani v třeskutých mrazech. Stačí jen zvolit patřičně hřejivé punčochové kalhoty a v kombinaci s vysokými kozačkami máte zaručeno, že si na vás chlad nepřijde.

Neklesne ale ani vaše stylová laťka, obzvlášť když sáhnete po stylovém vlněném plášti v délce alespoň pod kolena a nezapomenete ani na elegantni doplňky  –  třeba kožené rukavičky. Instantní francouzský šarm na dosah ruky, tak startujte šicí stroj, tohle musíte mít!

 

Střih ke stažení ZDE

 

Návod ke stažení ZDARMA zde