Stačí vám několik desítek minut, abyste si je zamilovala, nastříhala a ušila a můžete vyrazit za jedním z posledních letních dobrodružství!

promo-ss-07-2022-kaftan

 

Závěr léta hodláte prolenošit? Nebo se ještě chystáte na dovolenou? I kdybyste měla další plán, tyhle šaty si poradí. A budou vám slušet. Nejvíc ale oceníte jejich supervzdušný střih.

 

Abyste je rychle spíchla, nepotřebujete ani příliš mnoho zkušeností, je to prostě hračka. A výsledek stojí za to! Pokud si netroufáte na správně sesazené pruhy, klidně sáhněte po jednobarevném mateirálu, barvy můžete modelu dodat lemováním výstřihu, které přechází v dlouhé vázačky. Midaxi délka zase prolomí ledy mezi vámi a maxišaty. Tohle je totiž ten nejlepší kompromis levitující mezi oběma variantami, díky praktickým rozparkům v bočních švech pak navíc nebude nijak omezen ani žádný váš krok.

 

Stylingové kombinace vám příliš práce nedají. Zkrátka si nazujte své oblíbené pantoflíčky nebo si lýtka obšněrujte koženými pásky zavazovacích sandálků a můžete vyrazit. Pokud se chystáte strávit v šatech celý den, pak se dvybavte objemnou proutěnou nebo plátěnou brašnou, na večerní posezení s přáteli si zase vystačíte s minikabelkou nošenou přes rameno, abyste měla stále dostatek volnosti pro jakoukoliv kratochvíli!

 

Střih ke stažení najdete ZDE

 

Návod ke stažení ZDARMA najdete ZDE