Chladivý len a skvěle padnoucí střih, ideální dvojka pro parné letní dny. Nová Škola šití přináší šaty, které nesvléknete celé prázdniny!

promo-ss-05-2022-saty

 

Jejich barva si nezadá se září letního slunce, materiál naopak v létě příjemně ochladí. Lněné šaty jednoduchého střihu navíc skrývají důmyslné detaily, které jim napumpují neodolatelnost na maximum. A v případě tohoto střihu si nelamte hlavu ani s obvyklou vlastností lněných tkanin, zvýšenou mačkavostí, ta tomuto modelu jen prospěje a při jeho tvorbě se s ní rovnou počítá. Nechá tak vyniknout záhybkům vzniklým nařasením v pase i nabíraným rukávkům, které vytvořila drobná modelacíe širších skládaných dílů v oblasti ramen.

 

Poměrně úzká silueta s jednoduchým tvarováním je zakončena přesně ve výšce kolen, což ze šatů rovnou tvoří univerzální kousek pro vysoké dámy i zástupkyně postav menšího vzrůstu. Nic ale nezkazíte volbou vyšších podpatků či bot na výraznější platformě. Pomohou nejen tělesnému postoji, optický efekt přidaných centimetrů zejména v oblasti nohou ale vždy ocení každá z nás.

 

Výběrem bot tak vpodstatě máte dokončen i celý outfit. Čím méně toho totiž  v parném létě na sobě nosíte, tím lépe. Nezapomeňte ale na slušivý slamák či jakýkoliv klobouk s širokou krempou, váš styling rázem získá  neodolatelný chic vzhled.

 

Střih ke stažení najdete ZDE

 

Návod ke stažení ZDARMA najdete zde