Jasně červené šaty s originálními rukávy. Bestseller vaší letní módy v nové Škole šití.

promo-ss-04-2022-saty

 

Výrazný červený odstín není jediným signálním prvkem, který nikdy nenechá tyto šaty bez pozornosti. Zaujmou i neobvyklými nápaditými rukávy s vysokými manžetami, stejně jako otevřenou vzdušnou siluetou rozšířeného áčkového střihu.

 

Na první pohled vyniká jejich míra jednoduchosti i tvar, který padne každé postavě. Příznivá je i délka, která neodhaluje příliš. Oblékání navíc zjednoduší rozparek se subtilní vázačkou. A pokud vám nesedí červená, není od věci zkusit vybrat jinou výraznou barvu sezóny. Té současné vévodí jasně zelená, odstíny růžové či oranžové nebo čokoládově hnědé tóny. Tentokrát tedy opusťte pastelové škály a vydejte se cestou nápadných barev, jednoduchý střih je pro ně jako stvořený.

 

S doplňky to není ani tentokrát žádná věda. Záleží, zda si šaty sbalíte na dovolenou a nebo se stanou vaším každodenním kouskem, ve všech příležitostech ale jednoduše najdete způsob jak je decentně doladit nebo naopak podtrhnout jejich strohost výrazným šperkem. Slušet vám to v nich bude, když je doplníte o páskové vázací sandálky se šněrováním vysoko na lýtku či o otevřené pantoflíčky typu mules, stejně jako v teniskách s vyšší platformou i obligátních balerínkách.

 

Střih ke stažení najdete ZDE

 

Návod ke stažení ZDARMA najdete zde