Rozevláté nohavice, sofistikované vázačky. Favoritky vašeho šatníku právě teď v nové Škole šití!

promo-ss-03-2022-kalhoty  

 

Zaujmou na první pohled a důvodem jistě není jen svěží odstín žluté. V březnové Burda Style totiž najdete tyhle krásky i v elegantním provedení s proužky. Jejich kouzlo ale tkví především ve vzdušném střihu, který okořenil detail v podobě nápadných, ale uhlazených vázaček. Výrazný uzel dodá kalhotám zdobný prvek, který nijak neruší celek a příjemně obohacuje jednoduchý střih o členicí prvek. Škála velikostí "plus size" jistě potěší hrdé majitelky plnějších tvarů.

 

Fantazie, se kterou se chopíte budoucích stylingů, by měla být jednoduchá, ale hravá. Kalhoty si skvěle rozumí se stroze střiženými topy i blůzami, dramatičtější vzhled ale můžete bez zaváhání
podpořit rafinovaněji navrženou halenkou či korzetovým topem. V tom případě bude na místě doplnit look o prodloužený blejzr, kterému můžete ležérně vykasat rukávy.

 

Teploty stoupají k příjemným hodnotám, je tedy na čase sáhnout po ryze letním obutí – sandálcích na slaměnné platformě, kožených nazouváčcích, pozadu ale ani tentokrát nezůszanou obligátní bílé plátěnky či sneakers, kterým nikdy nedovedete říci ne. Hodí se překvapivě i k těmto elegancí střiženým kalhotám a tuto kombinaci si zřejmě zamilujete víc, než ostatní. Sexy look můžete doplnit o výraznější doplňky v latino stylu – bandážovou čelenku či turban, výrazné náušnice či řadu náramků na zápěstí. Hra se styly začíná momentem, kdy na těchto skvěých kalhotách dokončíte poslední steh!

 

Střih ke stažení najdete ZDE

 

Návod ke stažení ZDARMA najdete zde