Výběr nového telefonu není v dnešní době vůbec snadnou záležitostí a je dobré jej nepodcenit.

  vivo-01
                                                                                                                                       ilustrační foto: Vivo
 

Pokud v každém dni dokážete najít okamžik, který stojí za zvěčnění na fotce nebo videu, pak rozhodně potřebujete smartphone vivo X80 Lite. Díky jeho mimořádným fotografickým vlastnostem a optické stabilizaci obrazu vám už neunikne jediný záběr.

Výběr nového telefonu není v dnešní době vůbec snadnou záležitostí a je dobré jej nepodcenit. Vždyť telefony nás provází prakticky každý okamžik našeho dne a jsou často také naším diářem, kanceláří, a především albem vzpomínek na výjimečné okamžiky, které nás v minulosti potkaly. Právě tyto jedinečné momenty chceme mít vždy ostré a ve všech směrech perfektní , abychom se k nim i po letech mohli vracet.

Pokud hledáte chytrý telefon, který posune vaše fotografie a videa na novou úroveň, sáhněte po novém vivo X80 Lite. Tento nejnovější smartphone přitáhne pozornost vašeho okolí svým elegantním tenkým tělem se speciálním zadním skleněným panelem, který reaguje na UV záření a zobrazuje pod různými úhly různé barvy od zlaté po červenooranžovou. Mnohem více ale tento elegán s duší fotografa skrývá uvnitř.

 

Vy jste v pohybu, vaše fotky zůstanou stabilní

Smartphone vivo X80 Lite dokáže všechny okamžiky zachytit výjimečně ostře a jasně. Pomáhá mu v tom zadní 64Mpx fotoaparát a především optická stabilizace obrazu, díky které můžete dát sbohem neostrým a rozmazaným záběrům. Ať už chcete zachytit v pohybu své členy rodiny nebo třeba zvířecí mazlíčky, nebo natáčíte video z venkovního tréninku, můžete se spolehnout, že výsledný záběr bude vždy perfektně ostrý a vy si budete moci připomenout výjimečné chvíle kdykoliv budete chtít.

Díky celé řadě fotografických režimů můžete také smartphone přizpůsobit prakticky jakékoliv situaci a přiblížit se kvalitou svých snímků zase o krůček blíž práci profesionálního fotografa.

Milovníky selfie snímků potěší také přední 50Mpx fotoaparát s funkcí automatického ostření a režimem Noční portrét. Díky této kombinaci už si nemusíte dělat hlavu se světelnými podmínkami, zkrátka vytáhnete telefon z kapsy či kabelky a okamžitě pořídíte jasné a ostré fotky či videa.

O plynulý chod veškerých aplikací či mobilních her se postará výkonný procesor MediaTek v kombinaci s rychlou operační pamětí. Pokud máte rádi telefon neustále v pohotovosti, potěší vás rychlé 44W nabíjení FlashCharge, díky kterému nabijete telefon na 61 % výdrže už za půl hodiny.

 

  vivo-01(1)
                                                                                                                                                       foto: Vivo

 

 


Výhodná cena

Model X80 lite si mohou zákazníci pořídit za 10 999 Kč. K nákupu obdrží fotbalový míč vivo jako dárek. Proč míč? Vivo je totiž hrdým partnerem mistrovsví světa, které proběhne letos v listopadu v Kataru.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Více informací naleznete na www.vivo.com nebo na IG vivo_czech