Módní muž je dobře oblečený muž. Nemusíte slepě sledovat módní trendy, abyste vypadali stylově.

muzi-01
                                                                                                                                                  
  foto: Whitepress


Abyste měli kdykoliv co na sebe, je potřeba si správně vybavit svůj šatník. Obvykle stačí mít několik klasických oděvů a na tomto základě budovat svůj nový, stylový obraz. Představujeme vám 5 absolutních nezbytností každého módního muže.

 

Při výběru šatníku dodržujte několik základních pravidel

Při výběru šatníku by měl muž dodržovat několik základních pravidel. Především platí, že čím méně, tím lépe. A to jak u sofistikovaných modelů oděvů, tak u jejich barev a veškerých doplňků. Věci by měly být jednoduché. Další velmi důležitou věcí je velikost oblečení - nikdy nekupujete oblečení, které je příliš malé nebo příliš velké. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení tyto věci nic nezdůrazňují ani neskrývají, pouze budete vypadat neatraktivně. Samozřejmě, oblečení musí vypadat úhledně. Jakékoli skvrny nebo záhyby a zmačkané věci jsou zakázány, pokud chcete být bráni vážně. Co je tedy absolutní nutností v pánské šatně?

 

 

Kalhoty a košile jsou nejnutnější věcí

 

1. Kalhoty
Kalhoty dělají muže - tak se ujistěte, že mají správný střih. Džínové kalhoty jsou obvykle základem a každý je má ve svém šatníku. Svět módy však nejsou jen džíny. Na trhu se objevily pohodlné bavlněné kalhoty, které vypadají velmi stylově. Jsou k dispozici v různých barvách - každý si najde model, který odpovídá jeho obrazu. Nejdůležitější věcí na kalhotách je jejich délka a střih. Pravidlo je jednoduché: čím užší nohavice, tím kratší by měly být. Pánská móda umožňuje zvolit si z mnoha modelů kalhot jako jsou chinosy, joggery a mnoho dalších.


2. Košile
Každý muž vypadá dobře ve správně vybrané košili. Se 3 základními střihy, z nichž si můžete vybrat, si můžete určitě najít perfektně padnoucí košili. Pravidelný střih je klasický, Slim Fit je jemně přizpůsoben a Relaxed střih je vyroben speciálně pro mírně větší muže. Velké množství vzorů a barev vám umožňuje vybrat si ten, který vyhovuje vašemu stylu. Stylová pánská šatna by měla obsahovat elegantní košili pro zvláštní příležitosti a také casual košili.

 

muzi-02
                                                                                                                                                            foto: Whitepress

 

 

Bílé tričko patří mezi další must have

 

3. Klasické bílé tričko
Klasické, jednoduché, bílé tričko je absolutním základem pánského šatníku. Díky své jednoduché formě je to univerzální kus oblečení, který poskytuje skvělé možnosti. Je dokonalým základem pro celý styling. Bílé tričko fantasticky zvýrazňuje jiné barvy a je především univerzální a hodí se prakticky ke všemu a pro každou příležitost. K tričku se hodí bunda, ležérní sako, svetr nebo sportovní mikina. Bílé tričko již dlouho přestává být čistě sportovním oděvem a stalo se stálým prvkem stylingu.

 

4. Kvalitní sako
Dobré sako je nejlepší investicí stylového muže. Casual sako je vhodné na každý den, zatímco elegantní je určeno pro zvláštní příležitosti. Při nákupu saka nezapomeňte věnovat pozornost délce rukávů. Měly by končit před kořenem palce. Jednořadá saka jsou na módním trhu již roky na vrcholu popularity. Dvouřadé sako je určeno spíše pro štíhlé muže, protože opticky rozšiřuje siluetu.

 

5. Svetr
Svetry si získávají zpět svou popularitu a muži se stále více zaměřují na tento oděv. Klasické svetry s kulatým výstřihem jsou nejméně formální. V tomto případě stojí za to zaměřit se na tlumené barvy - šedou, hnědou nebo černou. Svetr, aby vypadal stylově, musí být vyroben z dobrého materiálu - stojí za výběr vlny, bavlny, akrylu nebo viskozy.