8 tipů na kamenné prodejny i e-shopy

uvodni

Foto: Fotolia

 


Vybrala jste si model, který byste si ráda ušila? Střih už máte, ale kde nyní pořídit kvalitní šicí stroj nebo nejvhodnější materiál? Rádi vám poradíme, který obchod navštívit, ať už osobně nebo online...


cara3

 

✂︎ E-SHOP RÁJ ŠITÍ

WWW.RAJSITI.CZ

Se šitím teprve začínáte a nebo ten váš starý stroj po babičce již dosluhuje? Díky množství nejrůznějších značek si vybere každá  z vás! Je libo Lucznik, Singer nebo Veritas? Šicí stroje, overlocky, coverlocky, vyšívací stroje, příslušenství pro nové i starší šicí stroje... Většina zboží je skladem a při objednávce nad 3300 Kč máte dopravu zdarma nebo můžete využít nabídky osobního odběru na provozovně.
Adresa:
OK Business, Šumavská 15, Brno


raj-siti

cara3

 

✂︎ LÁTKY MRÁZ

PRAHA, KRALUPY NAD VLTAVOU
WWW.DUMLATEK.CZ

Pestrobarevný a inspirativní svět látek a galanterie. V kamenných prodejnách i na e-shopu najdete metráž v široké paletě barev, vzorů  i materiálů. Nechybí ani dekorační textil, patchwork i quilting, střihy  a pomůcky na šití.
Adresy: např. OC Šestka, Fajtlova 1090/1, Praha 6 nebo Hůrka 1033 a 1034, Kralupy nad Vltavou


latky-mraz

 

cara3

 

✂︎ MARLEN

PRAHA, BRNO

WWW.MARLEN.CZ

Tradiční dodavatel metráže i kvalitních přízí. Velký výběr galanterie a materiálů na jednom místě, od hedvábí a ručně tkaných látek přes vlnu, len, viskózu a kašmír až po nádherné krajky, brokáty, satény či samety. Látky nejen na společenské či svatební šaty, ale také kostýmovky, šatovky i dekorační a bytový textil...
Adresy: Karolíny Světlé 12, Praha 1 a Palackého třída 44, Brno


marlen
cara3

 

✂︎ EVI-LÁTKY

PRAHA, ZLÍN

WWW.EVI-LATKY.CZ

Firma evi-látky na našem trhu působí od roku 2003 a zaměřuje se na dovoz originálních exkluzivních materiálů, které převážně pocházejí z návrhářských dílen takových módních veličin, jako jsou Cavalli, Armani, Versace, Chanel, Prada, Max Mara a další. Můžete počítat také s individuálním přístupem k zákazníkům.
Adresy: Bořivo
jova 1, Praha 3-Vinohrady a Čepkovská 809, Zlín


evi-latky
cara3

 

✂︎ BEAUTIFUL HOMES

PRAHA

WWW.BEAUTIFULHOMES.CZ

Ráda byste zútulnila nebo zmodernizovala váš domov? Začněte u originálních dekoračních a potahových látek. Nechte se inspirovat a podlehněte kouzlu exkluzivních materiálů převážně britských značek, které na českém trhu nejsou moc rozšířené.
Adresa: Korunovační 8, Praha 7 (po domluvě)

beautiful-homes
cara3

✂︎ STOKLASA

PRAHA, OSTRAVA, OPAVA, OLOMOUC

WWW.STOKLASA.CZ

Velkoobchod a maloobchod Stoklasa textilní galanterie je společnost s dlouholetou tradicí. Široký sortiment vás uchvátí a pokud navštívíte jednu z kamenných provozoven, nebudete chtít odejít. Spousta knoflíků, korálků, stuh, špendlíků, gum i zipů...
Adresy: Jateční 19, Praha 7; Ostrožná 23, Opava; Pražská 255/41, Olomouc nebo Obchodní centrum Galerie, Sjízdná 2, Ostrava


stoklasa
cara3

 

✂︎ U MELLUZÍNKY

CHOCEŇ

WWW.UMELLUZINKY.CZ

Pod heslem „Látky plné radosti“ provozuje mladá maminka e-shop a obchůdek s metráží veselých barev a motivů vhodných nejen pro děti. Na své si přijdou především milovnice roztomilých puntíků, květin a pestrých ornamentů všech velikostí a tvarů.
Adresa: T.N. Kautníka 727, Choceň (otevřeno pouze ve vybrané dny)

u-melluzinky
cara3

✂︎ TEXTIL FORUM

PRAHA

WWW.TEXTILFORUM.CZ

Textilní metráž je pečlivě vybírána na mezinárodních veletrzích od renomovaných výrobců a dodavatelů. S důrazem na originalitu jsou jednotlivé látky nakupovány pouze v omezeném množství.  Na e-shopu i v obchodě můžete zakoupit mimo nejrůznějších látek také textilní galanterii, prýmky, luxusní porty a zdobené aplikace.
Adresa:
Uruguayská 11, Praha 2
 

textil-forum