Blíží se zima a s ní zásadní obměna našeho šatníku. Ta by se kromě oblečení měla týkat i doplňků či kosmetiky.

  helveti-uvod
                                                                                                                                                      foto: helveti.cz

 

Právě na jeden důležitý doplněk se dnes zaměříme. Podíváme se na to, jak sladit zimní oblečení a náramkové hodinky.


V čem je zimní sezóna specifická?

Během zimy na sobě máme z celého roku nejvíce vrstev oblečení. Zejména v období tuhých mrazů jsme zahaleni doslova od hlavy až k patě. Co to znamená pro naše hodinky? Jednoduše to, že jsou mnohem méně často vidět. To ale neznamená, že bychom měli rezignovat na to, jaké hodinky máme zrovna na sobě. Sportovní hodinky zkrátka pod drahý kabát nepatří.

Stále tedy myslíme na to, v jaké se nacházíme společenské situaci, a dle toho volíme i hodinky.

 


I v zimě je čas na sportovní a outdoorové hodinky

Také zima nabízí široké možnosti sportovního vyžití. Někteří majitelé chytrých hodinek se nemohou dočkat, až na svah vezmou svůj nejnovější kousek a budou analyzovat grafy zaznamenávající změnu výškové hladiny během lyžování.

Pokud si zimní outdoor opravdu užíváte, ve vaší výbavě by neměly chybět g shock hodinky. Ty patří k nejodolnějším hodinkám na trhu. Navíc se mohou pochlubit nízkou váhou. Zaujmou i typickým – dnes již ikonickým – designem jednotlivých modelů. Tyto hodinky tedy patří na každé zápěstí ve chvíli, kdy jste oděni v horském a zimním sportovním oblečení.

 


Ve společnosti nezapomeňte na eleganci

Říkáte si, že pod kabátem je stejně jedno, jaké hodinky právě máte na sobě? Nenechte nic náhodě. Stejně jako pod kabátem nepochybně nemáte vytahané sportovní tričko, byste si pod něj neměli brát ani své volnočasové či sportovní hodinky. Pod kabát tedy patří vaše nejlepší náramkové hodinky.

Až si kabát v práci, na plese či v restauraci sundáte, oslníte svou společnost. Nejlepší je vsadit na ocelové hodinky s vyšší cenovkou, například hodinky ocelové.

Alternativou mohou být lehké hodinky v kombinaci hliník / kožený pásek.

 

Hodinky pro běžný den

Během volných dnů skvěle poslouží hodinky s textilním páskem. Prodyšný nylonový řemínek vás zahřeje v zimě, stejně jako dokáže odvádět pot, pokud se zrovna oteplí. Lze jej navíc skvěle kombinovat s mnoha materiály od kovu přes plast až po dřevo.