... a jak se na kterékoliv z nich připravit?

seo-rande
                                                                                                                                            foto: FreePik.com


Je rozdíl, jestli se chystáte na své první rande s novým objevem, nebo jestli vyrazíte s manželem po deseti letech společného soužití na večeři. Na co se připravit při prvním, druhém nebo padesátém rande?


První rande

ONA: Na rande se pravděpodobně připravujete už týden předem. Nervózně zkoušíte outfit a make-up, vybíráte parfém a patrně si i koupíte něco nového na sebe. Některá žena se objedná ke kadeřníkovi nebo manikérce, jiná se zastaví u kartářky, aby věděla, do čeho jde. V den D probíhá důkladná hygiena včetně depilace do hladka a několikeré převléknutí před zrcadlem.

ON: U muže patrně neprobíhají přípravy na rande týden předem, ale můžete si být jisté, že své oblečení se pokusí také sladit. Sáhne po své kolínské a vousy oholí do hladka. Pokud je na rande muž vyfintěnější než vy, zbystřete. Tzv. metrosexuálové se šlechtí víc, než je zdrávo, a asi byste nechtěla, kdyby váš muž utratil za kosmetiku víc než vy.

 

Druhé rande

ONA: Druhé rande je o něco uvolněnější, protože protějšek už trochu znáte a můžete se opřít o informace z rande prvního. Je možné, že máte společný koníček – sport, divadlo nebo hudbu, takže outfit budete volit podle příležitosti, kvůli které jste se sešli. Hygiena je pro tentokrát možná ještě důkladnější, protože se schyluje k intimnostem.

ON: Druhé rande znamená, že při prvním muž nepohořel, takže se bude těšit z úspěchu a nedočkavě očekávat posun na další mety. Pokud vám při prvním setkání nedonesl kytku, tentokrát to asi napraví, protože to bere jako investici do budoucna. Hygienu si opět pohlídá a jestli byl pozorný, pokusí se vás potěšit třeba výběrem zajímavé restaurace, o které jste se naposledy zmínila.

 

Padesáté rande

ONA: Padesáté rande je už trochu rutina, takže záleží, jaký typ ženy jste. Pokud spolu žijete, budete se na něj patrně připravovat doma společně, takže výběr oblečení i parfému můžete s partnerem přímo probrat. Doporučujeme vyfiknout se na rande pro svého muže, i když už si na vás dávno zvykl v teplákách a vytahaném tričku na doma. Pro vztah je důležité nezevšednět si, proto se snažte přikládat váhu každému dohodnutému setkání venku.

ON: Možná váš přítel padesáté rande ani randem nenazve a parfém tentokrát vynechá. Pokud jste ale pár, který má i po letech pořád potřebu zajít si na večeři nebo divadlo, gratulujte si. V dnešní době je to výjimka. Jestli bude váš muž nezvykle vyšňořen, je možné, že jde o událost většího kalibru a na dně skleničky s šampaňským vás bude čekat třeba zásnubní prstýnek nebo klíček od nového auta.