Podívejte se na náš seznam oblečení, které by měl módní muž nosit.

  muzi-uvod
                                                                                                                                               foto: answear.cz


Pánské oblečení, které mají ženy rády a díky němu se stanete přitažlivější pro opačné pohlaví. Budete žasnout nad tím, jaké detaily ženy vnímají a co jim připadá atraktivní.

S největší pravděpodobností si myslíte, že to, co nosíte, vypadá dobře a je pohodlné, nicméně vkus žen a způsob, jakým vás vidí, mohou být daleko od toho, co jste si představovali. Nemělo by tedy být překvapením, že se jim možná nebudou líbit vaše obnošená trička nebo tepláky, ačkoliv je doma nosí i ženy. Tepláková souprava nabízí mnoho možností nošení. Přestože dámy nejsou tak vizuální jako muži, pánskému oblečení opravdu věnují pozornost, z čehož lze vyvodit mnoho závěrů. Výběr oblečení o nás hodně vypovídá. Pokud chcete vzbudit v ženách zájem, určitě si zjistěte, co se jim na pánském oblečení líbí a nelíbí.

 

Co takhle dobře střižené tričko?

Dobře střižené tričko je totiž základ každého šatníku. Jednoduché, zřejmé, ale ne každý si uvědomuje, že vysoce kvalitní, pečlivě vybrané tričko vypadá opravdu dobře. Koneckonců, pánské oblečení nejsou jen dobře střižené košile a bundy, ale také známá trička. Muži přestali věnovat více pozornosti tomuto základnímu prvku oblečení, díky kterému trochu zapomněli, že může změnit mnoho vzhledů. Pamatujte, že ďábel tkví v detailu, věnujte proto větší pozornost základním tričkům. Také tento oděv by měl být správně vybrán, neměl by být příliš přiléhavý nebo příliš volný, aby nepůsobil dojmem nedbalého kusu oblečení nošeného narychlo. Důležité jsou také barvy, proto volte černou nebo klasickou bílou. Na tričko lze obléci bundu nebo svetry.

 

  muzi-dziny
                                                                                                                                                foto: answear.cz

 

Chcete vypadat dobře? Pak zvolte džíny jednoduchého střihu

Jaké další pánské oblečení změní váš obraz v očích žen? Samozřejmě, pánské džíny, které mohou být jak prvkem touhy, tak rozpaků. Pokud je správně vyberete, mohou udělat dojem a osvědčit se v mnoha stylech. Pořiďte si džíny na answear.cz. Každý gentleman by měl mít ve svém šatníku pár kusů dobře střižených kalhot. Nejlepší je, když odpovídají vaší stavbě těla a zdůrazní všechny vaše přednosti. Pokud máte bezvadnou postavu, vyberte si džíny klasického střihu s rovnou nohavicí. Muži se silně vybudovanými stehny by měli volit modely se zúženou nebo mírně se rozšiřující nohavicí. Nezapomeňte ani na vhodné boty.

 

Nezapomněli jste na košili?

Bílá košile je esencí mužského stylu. V pánské módě jde o jakousi žánrovou klasiku. Je běžně považována za příliš elegantní, formální a nudné, ideální pro slavnostní příležitosti. To je obrovská chyba! Ženy milují muže v elegantních košilích, kombinovaných s ležérními outfity. Chcete-li přidat trochu nonšalance, stačí vyhrnout rukávy a rozepnout první dvě knoflíky u límce. Dávejte pozor na délku, aby se košile dala snadno zastrčit do kalhot a aby nevylézala po pár pohybech. Měla by být také blízko těla, ale nesmí omezovat pohyby. Výběr správného pánského oblečení, na rozdíl od zdání, nepředstavuje mnoho problémů. Je neuvěřitelné, jak se s trochou úsilí dokážete proměnit ve skutečně módního muže.