Léto se nezadržitelně blíží a vy ještě nemáte nachystané módní letní outfity? Nevadí! Čtěte a inspirujte se!

 

  seo-ccc-uvod
                                                                                                                                                               foto: archiv

 

Na následujících řádcích se zaměříme zejména na dámskou obuv. Prozradíme si, jaké boty by neměly chybět v botníku žádné z nás. Také si prozradíme, podle jakých kritérií bychom se měly při nákupu obuvi řídit, abychom vybraly pohodlné a zároveň vysoce módní kousky.

 

Jaké modely obuvi na léto by měla mít ve svém botníku každá žena?

Mezi tzv. must have kousky patří zejména mladistvé sneakersy. Jsou pohodlné a zároveň vysoce módní. Jejich velkou výhodou je pak to, že je mohou ženy a dívky kombinovat s nejrůznějšími oděvy. Hodí se totiž do sportovních, ale i do volnočasových a dokonce i do svátečních outfitů. Ženy je mohou nosit s šortkami, ale i s legínami či s džínovými kalhoty. Také je mohou ženy nosit k šatům a k sukním. K těm se hodí zejména vyšší modely tenisek. Boty totiž vyniknou v celé své kráse. Dalším oblíbeným modelem dámské letní obuvi jsou sandály. Vybírejte zejména ty s kvalitním polstrováním. Díky tomu se vám nebudou pásky zařezávat do chodidel a nebudete tak na nich mít nepříjemné otlačky. Jestli-že trávíte rády čas u vody, budou se vám hodit kvalitní boty s protiskluzovou podrážkou. Může se jednat o módní nazouváky, pantofle či žabky. Volte to, co je pro vás nejpohodlnější. Zmíněné modely trendy obuvi najdete také u oblíbeného prodejce CCC. Zde si módní letní obuv pro dámy vyberete jistě i vy.

 

seo-ccc-01
                                                                                                                                                          foto: archiv

 

 

Podle jakých kritérií bychom se měly rozhodovat při nákupu letní obuvi pro ženy?

Chceme-li si koupit kvalitní a módní dámské boty na léto, musíme zvážit hned několik důležitých aspektů. Letní boty pro ženy by měly mít kvalitní podrážku, která bude vhodně tlumit dopady chodidel při kontaktu se zemí. Dále by měly mít dámské boty na léto prodyšný svršek. Díky tomu se nám nebudou potit chodidla. K vodě bychom si měly vybírat módní kousky s protiskluzovou podrážkou. Díky tomu nám nebude hrozit nepříjemné zranění. Zmíněné vlastnosti najdeme také u módní obuvi v prodejnách CCC. Dámské boty na léto by pak měly být i lehké, aby nezatěžovaly naše chodidla. Dále se nám na léto budou hodit boty s polstrováním. Chodidla se nám tak nebudou odírat a snadno se vyhneme nepříjemným otlačkům.

 

Jaké materiály, barvy, vzory a motivy budou v letošní letní sezóně v kurzu?

Při výběru letní obuvi bychom měly brát v potaz i materiál, z kterého jsou dámské boty vyrobené. V letošní letní sezóně vítězí na plné čáře dámské boty z přírodních materiálů. Může se jednat o kožené kousky nebo také o textilní modely obuvi. Boty pro ženy z přírodních materiálů mají hned několik velkých výhod. Jsou nejen odolné, ale i prodyšné a vysoce módní. Jako bonus jsou pak boty z přírodních materiálů i tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života je blízký všem velkým módním obuvnickým značkám. Jistě tak máte z čeho vybírat! Co se týče barev, budou v kurzu ty pastelové a přírodní. Pistáciové, oříškové i krémové letní boty budou správnou volbou i pro vás. Vyhýbat se však nemusíte ani obuvi v černé nebo v bílé barvě. Jedná se o univerzální barvy, které z módy nevychází. Bílé boty můžete letos v létě zakomponovat i do celobílých outfitů. Zaměříme-li se na vzory a motivy, budou hrát prim ty zvířecí a květinové. Letní boty pro ženy se vzory a motivy najdeme i na e-shopu nebo v kamenných prodejnách CCC. Plátěnky, pantofle či sandály? Výběr záleží jen na vás a na vašem jedinečném vkusu!