Nažehlovací motiv inspirovaný populární kulturou

uvod
Foto: Nicole Neumann


Přemýšlíte, jak dát šťávu obyčejnému tričku? Pomocí oboustranně nažehlovacího vliesofixu vykouzlíte během chvilky šťavnaté rty à la Andy Warhol. Populární motiv se dobře kombinuje. Hodí se jak na běžné nošení do školy, tak i v odvážnější kombinaci s bomberem, či jako součást nespoutaného rockerského outfitu.

 

Do školy

Úzké 7/8 kalhoty (vel. 34 – 42) s vysokým pasem zaujmou díky propracovanému sedu a zlatým knoflíkům. Společně s neutrálním prodlouženým kabátkem (vel. 36 – 44), který má raglánové rukávy a široké klopy, vytvoří jednoduše nadčasovou kombinaci.

 

do-s-koly

 

Mladistvě trendy

Klasický bomber (vel. 34 – 44) je opět v kurzu! S tímto nepřehlédnutelným modelem díky výrazným vsazeným rukávům, dvoujřadému zapínání a manžetě v pase budete absolutně trendy, zvlášť když jej necháte ležérně rozepnutý, aby vynikl motiv trička. Pro odvážné lze jej zkombinovat s vypodšívkovanou úzkou sukní (vel. 36 – 44) z efektně vzorovaného matlasé.

 

disco

 

Drze rockersky

Bikerský kabátek (vel. 17 – 21) je výjimečně z žakárové látky místo kůže. Lze ho bez problému doplnit úzkými koženými kalhotami (vel. 34 – 42) s molitanovými vycpávkami v oblasti kolenech, aniž by celkový dojem působil nepřístupně.  

 

rocker

 

na-vod-bod