Vyzkoušejte nákup v našem e-shopu nanečisto! 

strih-zdarma-obrazek(1)(1)(1)

 

Abychom vám zpříjemnili nakupování v našem e-shopu burdastyle.cz, připravili jsme pro vás nejen nápovědu, která vás provede nákupem krok za krokem, ale také jeden vybraný střih zdarma, díky němuž si vyzkoušíte stažení zakoupeného střihu, ale i jeho následné vytisknutí a zkompletování. 


Jak na to? 

1. Zaregistrujte se na našich stránkách a poté se přihlaste ke svému účtu.

2. Vyhledejte v e-shopu produkt s názvem "Letní midisukně", který je pro vás připraven zdarma!

3. Stáhněte si oba PDF soubory – střih a návod v češtině. Pozor u tohoto modelu najdete oba soubory ke stažení výjimečně přímo v e-shopu, zatímco běžně až po zaplacení v sekci MŮJ ÚČET (viz nápověda). 

4. Střih si vytiskněte ve formátu A4, slepte podle značek a vystřihněte svoji velikost. 

5. Přeneste střih na látku a pusťte se s chutí do šití! Model, který jsme pro vás zvolili, zvládne s trochou snahy ušít i začátečnice. Navíc si můžete vybrat hned ze dvou variant, které se liší v délce sukně. Dáte přednost krátké nebo raději elegantní mididélce?


strih-zdarma-obrazek(1)

 

Sukně vlevo: Úzký pás, kolem dokola elegantně naskládané záhyby a doširoka povlávající spodní okraj zaručí, že vás v příčně pruhované sukni při promenádě po molu nikdo nepřehlédne, zvlášť zkombinujete-li ji s krátkým topem s odhaleným ramenem. Záhyby sukně jsou odshora rafinovaně zašity v délce 10 cm, takže se nerozevírají hned od pasu a zbytečně tak nerozšiřují boky.   


Sukně vpravo: V případě roztomilé minisukně určuje pravidla konstrukce hlavně dezén, který navozuje dojem sedla. To je ovšem jen záměrná mystifikace. Záhyby jsou totiž v horní části prošity, aby těsně přilnuly k tělu, přičemž délka prošití zrovna odpovídá výšce jednoho z výraznějších úseků vzoru. Spodní partie se pak rozevírají a vytvářejí áčkovitou linii.