Už máte plány na léto? Hoďte starosti za hlavu a začněte tvořit! 

akademie-burda

 

Máte chuť naučit se šít? Pak navštivte kurzy Akademie Burda, kde pod vedením zkušené lektorky získáte všechny potřebné informace a v praxi si osvojíte důležité základy. Pořádá Burda Praha, cena 1999 Kč, přehled termínů, na které se můžete aktuálně přihlásit, najdete zde.

 

Rozmanitou nabídku workshopů najdete také na Fleru v kategorii Kurzy a návody, kde najdete mimo jiné i online tištěné návody či velmi oblíbené DIY sady, díky kterým si můžete vyzkoušet nové řemeslo nebo techniku a třeba si vyrobit originální šperk. 

 

kaligrafie


Kurz Kaligrafie pomůže zklidnit mysl, vypilovat soustředění, trpělivost a samozřejmě povýší rukopis na úplně jinou úroveň. Nabízí Renule, cena 1 554 Kč, více info.

 

floristika  


Víkendový floristický kurz je vhodný pro milovníky květin, kteří mají zájem o jejich aranžování (na stůl, aranžmá dárkové a svatební kytice, apod.) a zároveň se chtějí dozvědět více o floristice, nebo jak správně pečovat o řezané květiny. Nabízí Rosmarino, cena 8 000 Kč, více info.

 

DYI sady jsou bezvadné především tím, že získáte všechny pomůcky i materiál hezky pohromadě v potřebném množství na daný projekt. Vyhnete se tak situacím, kdy sháníte po celém městě pomůcky pro vaše tvoření a utrácíte za zbytečné množství materiálu, který pak třeba ani nevyužijete.

 

diy-sada-liska

 

Tvořivé duše potěší návod na vyšívanou geometrickou lišku i s 25 barevnými bavlnkami, předlohou a všemi nezbytnosti, které potřebujete, abyste si liškou mohli ozdobit třeba tričko nebo polštář. Nabízí Zašívárna - moderní vyšívání, cena 444 Kč, více info.