Pletený obleček pro vašeho čtyřnohého miláčka

uvodni


Nezapomínejte během chladných měsíců na vaše domácí mazlíčky a pořiďte jim na procházky stylový outfit s pirátským motivem na míru!  

 

Přestože jsou chlupatí, tak ani jejich huňaté kožíšky nejsou vůči nízkým teplotám imunní! Upleťte proto vašim pejskům hřejivý svetřík, který je udrží v teple po celou zimu a zároveň v něm udělají parádu před fenkami v okolí! Ať už máte pražského krysaříka, anglického kokršpaněla, nebo německou dogu, na velikosti v žádném případě nezáleží. Každý z nich je individuál, a tak je třeba podtrhnout právě tu výjimečnost, kterou se odlišuje od ostatních.


kolecko 

Pro vašeho nejlepšího přítele tu máme jeden speciální kousek z knihy „Woolly Woofers“ od anglické autorky Debbie Bliss, v níž najdete mimo tohoto také spoustu dalších netradičních oblečků s originálním designem se smyslem pro humor. Různá plemena zde s vážnou „tváří“ pózují před objektivem v klasických, roztomilých i vtipných modelech. Debbie se ve zvířecí anatomii dokonale vyzná a doporučuje před samotným pletením změřit obvod krku, hrudníku i délku zad a teprve poté začít nejlépe s nějakým jednoduchým modelem. Tím se může stát například tento svetřík s pirátským motivem, jenž budí respekt! Místo lebky se nad zkříženými kostičkami nachází otisk tlapky, aby bylo všem jasné, kdo je na lodi pánem! 

foto

 

 

Foto: Richard Burns, z knihy Woolly Woofers, Burda Pletení 6/2016