Zažeňte stereotyp kreativním tvořením. Výsledek potěší nejen vaše blízké!

Společné chvíle, které nyní trávíme doma bez možnosti jiných aktivit, mohou snadno sklouznout k nepříjemnému stereotypu.  Zkuste využít některý z našich osvědčených redakčních tipů, které spolehlivě zatočí se zahálkou. Nejenže se zabavíte jejich výrobou, výsledek navíc může být třeba milým dárkem.


Uzlové náramky z příze paracord

uzly


Základem těchto  originálních náramků jsou námořnické uzly vytvořené z efektních šňůrek paracord. Vybrat si můžete hned ze tří variant: copánku, osmičky a "ambulanční spojky". Pohrajte si s barevností a vytvořte sobě, dcerce nebo kamarádkám neodolatelný doplněk k vašim jistě vychytaným jarním outfitům.


uzly2

 

 

Kouzlo recyklace

recyklacekecky


Tyhle nápady vás tak nadchnou, že dětem okamžitě přestanete odpírat jejich oblíbené sladkosti. Všechny totiž vznikly z obalů od cukrovinek. Plátěné kecky obsypané barevnými obaly oblíbených pamlsků nebo náramek ze staniolu ledové čokolády, to je hotová pastva pro oči!

 

recyklace

 

 

 

Náušnice se střapci

naustrapce

 

Vytvořit tyto jednoduché, ale nepřehlédnutelné náušnice se střapci určitě hravě zvládnete, i když nepatříte zrovna k rozeným "tvořilkám". K jejich výrobě potřebujete jen pár drobností, výsledek ale vyvolá doslova wow efekt, a čím delší budou, tím lépe! 

 

naustrapcei