Ovocné nápoje s mandlovým mlékem pro lepší imunitu

Vyzbrojte se do boje proti nachlazení účinnými zbraněmi! Lahodné nápoje z čerstvého či zmraženého ovoce nejen skvěle chutnají, ale zároveň jsou plné vitamínů a myslí také na vaši štíhlou linii. Bezvadně se hodí na svačinku dětem do školy nebo pro vás do práce, jelikož dodají během pár chvil potřebnou energii. 

 

HRUŠKOVO-OSTRUŽINOVÉ SMOOTHIE SE ZÁZVOREM
 

ostruzina

1/2  zralé hrušky
70 g ostružin
2 lžičky javorového sirupu
300 ml neslazeného mandlového nápoje Alpro
1 cm čerstvého zázvoru

Hrušku okrájíme a zbavíme jádřince. Oloupeme a nastrouháme zázvor. Všechny přísady vložíme do mixéru a rozmixujeme dohladka.
 MANGOVO-JAHODOVÉ SMOOTHIE
 

mango

200 ml neslazeného mandlového nápoje Alpro
65 g manga
55 g jahod
1 g mletého zeleného čaje

Oloupeme mango a nakrájíme ho na kousky. Jahody nakrájíme rovněž na menší kusy. Všechny ingredience dáme do mixéru a přidáme neslazený mandlový nápoj Alpro. Vše rozmixujeme a nalijeme do sklenice.
 

 

 

OVOCNÉ SMOOTHIE
 

ovoce


200 g
neslazeného mandlového nápoje Alpro
97 g banánu
112 g borůvek
82 g mandarinek  

Mandarinky a banány oloupeme, banány nakrájíme na kousky. Ovoce vložíme do mixéru, přilijeme neslazený mandlový nápoj Alpro a rozmixujeme dohladka. 
 

   Mandlový nápoj Alpro neslazený je jedním z nejnovějších produktů v řadách rostlinných nápojů Alpro. Neobsahuje žádný přidaný cukr ani sladidla. 100 ml nápoje má pouze 13 kcal. Litrové balení za doporučenou cenu 69,90 Kč je dostupné v prodejnách DM drogerie, Tesco, Globus a Makro.


„Základem pro výrobu obou mandlových nápojů jsou nejkvalitnější mandle ze Středomoří a pramenitá voda“, vysvětluje Iveta Lerchová, brand manažerka Alpro. „Mandle se lehce opraží, aby byla zdůrazněna jejich přírodní chuť. Poté se rozemelou najemno a smísí se s pramenitou vodou“, doplňuje.