V italském Miláně odstartoval první netradiční přehlídkou About You Fashion Week.

aymfw-03
                                                                                                                                                                 foto: AYMFW

 

Módní přehlídka ABOUT YOU 20. září slavnostně zahájila první mezinárodní ABOUT YOU Fashion Week v italském srdci módního světa – Miláně. Netradiční propojení prostředí módy, hudby, tance a zábavy, vše v souladu s heslem letošního AYFW „Welcome to unexpected,“ (Vítejte v nečekaném, pozn. red. ) přívítalo více než 500 hostů. 

 

  aymfw-01
                                                                                                                      Multižánrová úvodní show milánského týdne módy | foto: AYMFW

 

Úvodní show týdne, jejíž prostředí tvořily tři úrovně gigantické konstrukce lešení ve tvaru obdélníkového „Tableau Vivant“  (živý obraz, pozn. red.), obklopeného přehlídkovým molem, zahájila nová tvář modelingu – Leni Klum, dcera legendární topmodelky Heidi Klum, která si tuto příležitost také nemohla nechat ujít.

 

  aymfw-04
                                                                    Heidi Klum s dcerou Leni, Alessandra Ambrosio a Karolína Kurková | foto: AYMFW

 

Módní přehlídkaměla za cíl zviditelnit fakt, že móda znamená především svobodu, individualitu, sebevyjádření a sebeurčení. Různorodé obsazení modelů zahrnující všechny věkové kategorie, etnický původ, tvary těla a pohlaví, prezentovalo – jak staticky, tak dynamicky – nekonvenční a výrazné looky, třeba kombinace punk-plážového looku a  večerní róby s turistickými botami apod. (Výběr modelů si můžete prohlédnout níže v přiložené fotogalerii).

 

  aymfw-02
                                                                                              Netradiční přehlídkové molo  přivítalo první přehlídku | foto: AYMFW

 

Ihned po módní show se pak molo proměnilo v místo velkolepého večírku, kde účinkující v představení „Paris, Je t'aime“  proměnili prostor přehlídky v taneční parket. Mezi mnoha známými tvářemi se pak vedle Leni a Heidi Klum objevila také Allesandra Ambrosio, Karolína Kurková či Chiara Biasi.

Galerie: AYMFW 2022: Runway