Česká značka chytrého oblečení přichází s praktickou juniorskou kolekcí.

cityzen-uvod
                                                                                                                        
                               foto: CityZen

Sen každé maminky. Trička, na kterých není vidět pot a ani jiné skvrny nemají šanci. Tak taková najdete v nejnovější řadě dětského oblečení CityZen.

Značka svou dětskou řadou plní sen všech rodičů o ideálním oblečení pro odrůstající děti a neposedné teenagery. Trička univerzálního střihu a jednoduchých barev, která odpuzují špínu, minimalizují pachy a není na nich vidět pot, jsou nově dostupná ve velikostech od 128/134 do 164/170. Pro kluky v oblíbené černé, a také v petrolejové a terracota, dívky se mohou obléknout do tří odstínů – černé, petrolejové a malinové. Chlapecká trika odlišuje praktické žebrování výstřihu, holčičí zdobí jemně zahnutý rukávek.

 

  cityzen-dovnitr
                                                                                                                                                    foto: CityZen
 
 


Modely  z nové juniorské kolekce jsou vyrobeny ze 100% bavlny a mají všechny jedinečné vlastnosti oblečení CityZen. Díky značcce vlastní patentované úpravě na nich nejsou vidět mokré skvrny po pocení, jsou příjemně prodyšná a rychle schnou. Vnější strana triček je chráněna proti skvrnám a špíně, takže kapaliny volně stečou a nezanechají stopu. Dalším vítaným efektem je schopnost aktivně ničit bakterie, jsou tak odolná i vůči nepříjemému zápachu. Trička tak vydrží mnohem déle bez praní, a když už v pračce nakonec skončí, stačí jim nižší teplota, nepotřebují aviváž ani žádné přípravky na skvrny. Navíc jsou 100% recyklovatelná,  tudíž šetrná k přírodě.

 

  cityzen-dovnitr-01
                                                                                                                                                  foto: CityZen

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O značce

Značka CityZen® vznikla v roce 2018, sídlí v Chrudimi, všechny své produkty šije v České republice a s maximálním respektem k přírodě. V roce 2019 získala prestižní ocenění Start-up roku. Unikátní trika a další oblečení CityZen®, na kterém není vidět pot, odolá špíně a snižuje tělesný zápach, je vyrobeno z bavlny prémiové kvality. Materiál je upraven speciální technologií, kterou značka vyvinula a používá jako jediná na světě. Eshop značky získal Cenu popularity (kategorie Móda a doplňky) v soutěži Shop roku 2020. V portfoliu CityZen najdete vedle triček pro muže, ženy a děti  také košile a polokošile, nechybí aini antibakteriální spodní prádlo.