Elegance a Cool? Proč ne! Oslňte trendem v podobě pláště jako z přehlídkového mola!

plast-02
                                                                                                                                        foto: Valentino, Burda Style

 

Kožené pláště se těší dlouhodobě veliké oblibě, nezřídka ale také schytají mnoho kritiky pro svou nepohodlnost, vysokou váhu a v neposlední řadě se neslučují ani s aktuálními módnimi trendy udržitelnosti a ochrany planety. Pokud ale sáhnete po stále kvalitnějších imitacích, navíc v neobvykle pestrých odstínech, rázem se tento módní hit plný rozporů stane středobodem vaší zimní garderoby, stejně jako spolehlivým magnetem pohledů vašeho okolí.

Střih a návod na jeden takový exemplář najdete v lednovém čísle magazínu Burda Style, kde se vyhřívá na pozici aktuálního módního hitu. Pojali jsme jej v ryze minimalistickém duchu, veškerou parádu totiž dožene právě zvoleným materiálem. Sttačí tedy už jen šálový límec a nakládané kapsy. Oba prvky výrazně snadnější co do zhotovení jsou ale v podání barevné kožené imitace ve výsledku velice působivé. 

Outfity, které s ním vytvoříte, kombinujte střídměji, vystačíte si s neutrální paletou barev. A nezapomeňte ani na pořádně masivní obuv, která si doslova došlápla na aktuální trendy. S tímto červeným krasavcem si budou trendy šněrovací nebo kontíčkové kožené boty perfektně notovat! 

plast-01

 

Lednové číslo Burda Style nyní na stáncích. Objedávejte i ONLINE.