Nosíme je už od 60. let minulého století a dodnes nás neomrzely, to mluví za vše! Nesmrtelné overaly.

overal-uvod

Overal je zkrátka láska. Láska na celý život. V jeho prospěch mluví letitá obliba napříč styly i příležitostmi, schopnost podtrhnout všechny ženské přednosti a skrýt drobné nedokonalosti, kterými se zbytečně trápíme a navíc nám umí dodat pocit svobody, a také absolultní pohodlí. Přitom nikdy neztrácí nic ze své rafinovanosti a nám, jeho nositelkám, štědře dodá na sexappealu.

 

overal-dovnitr-inspirace

 

Přestože původně opanoval ženský šatník jako pohodlný kousek na spaní, dlouho se ve škatulce ryze domácího oděvu neohřál. Prostupuje všemi styly i možnostmi, kde jej vynést s grácií a elegancí již po mnoho desetiletí, a ani na módních molech s nejaktuálnějšími kolekcemi věhlasných módních domů nesmí opět chybět. Zkrátka – všem doslova učaroval. A to bychom nebyly my v redakci Burda Style, abychom jeho kouzlu nepodléhaly zas a znova. Proto si jej v aktuálním čísle můžete užít hned na dva elegantní způsoby. Se vzory i bez, vždy však naprosto bez chybičky. Co říkáte na jeho společenskou variantu v módní barvě slonové kosti?

 

overal-dovnitr


Model 122B z aktuálního čísla Burda Style 08/2021, vyvedený z neodolatelného lesklého hedvábného úpletu v barvě ivory, přináší overal v jeho elegantním provedení. Dlouhé rukávy v širším výstřihu podtrhnou ramena a skryjí naše mnohdy neoblíbené partie paží, přičemž je opticky zeštíhlí a prodlouží. Pas pak zvýrazní tunýlek na gumičku, který můžete skrýt pod vhodný širší pásek podle vašuich představ a vkusu.