Co je její hlavní devízou? Je zatraceně sexy. I proto délka mini zkrátka nestárne!

aktualne-uvod

 

Americké průramky, kapsy, pajetkový detail, tyhle šaty rozhodně nepoutají pozornost jen zmíněnou sexy délkou. Neochvějnou pozici mistrovského kousku ve vaší skříni obsadí v mžiku, a moc se v něm něohřejí, doprovodí vás kamkoliv jen si budete přát. A vždy zazáříte!

 

Základní kámen ženství

Šaty jsou alfou a omegou našich šatníků . Aby ne, umí vypadat zatraceně žensky, ať už nám sahají po kotníky, nebo se jejich délka zastaví těsně pod zadečkem. Najít tu optimální délku mini ale není nijak složité, obzvlášť když se vyzbrojíte parametry slušivého áčkového střihu. Jeho vzdušnost v kombinaci s mini skýtá prostor využít je téměř pro jakoukoli letní příležitost. Což jen potvrzují nejnovější kolekce návrhářů napříč styly i značkami  –  mini délka šatů totiž opět zažívá velkolepý návrat. Ohlédnutí do 60. let a dob Twiggy, která těmto šatům dodala na celosvětovém věhlase, jeí puristické pojetí minišatů nestárne a boduje bez okolků i dnes.

 

Z přehlídkového mola do vaší skříně

Minišaty tohoto typu letos najdete v kolekcích Louis Vuitton v zajímavém provedení odkazujícím na dvouřadé blejzry, Blumarine zase sází na velkoformátové potisky a nepřehlédnutelnou šerpu. Christian Dior naopak hlásá minimalistický look a jeho colorblockingové provedení v lecčem oslovilo i model, který najdete v červnovém vydání Burda Style...

  aktualne-catwalk
                                                                                                                                                      foto: Imaxtree.com

 

Nový kousek na dosah

Lahvově zelený model 123 z Burda Style 06/2022 ozvláštněný členěním, které dalo prostor kombinaci dvou materiálů, nabízí praktický i líbivý detail v podobě kapes. Americké průramky s kontrastním lemovaním zase neochvějne bojují za dokonalou křivku vašich paží a krku a neuvěřitelně se jim to daří.

 

aktualne-detail