Vzorům neodzvonilo. Právě naopak, teď je ten pravý čas naplno si je užít!

saty-vzory-uvod

 

Zatímco jarní sezoně vévodily květinové motivy, aktuální trendy sahají po klasice, folkloru i stylu boho. Nenechte si ujít znovubjevené kouzlo batiky, etno motivy čerpající inspiraci z celého světa nebo obligátní klasiku v pestrobarevném provedení, jednoduše záplavu pruhů.

 

Trend #1: Batika

Zeštíhlující letní šaty (vel. 34 –42)

saty-vzory-batika

 

Důkladně modelovaný princesový střih vytváří z těchto romantických šatů dokonale padnoucí kousek, který navíc perfektně vykresluje ženské křivky a s grácií skryje drobné nedostatky postavy. Co víc od šatů na léto chtít? Třeba ještě trochu roztomilé extravagance v podobě  znovuobjeveného kouzla batikovaných motivů.

 

Trend #2: Etno styl

Tunikové šaty s balonovými rukávy (vel. 36 – 44)

saty-vzory-etno

 

Už samotný střih v podobě prodloužené tuniky s velkoryse tvarovanými rukávy vybízí k snění o dalekých krajích. Vzory inspirované etno motivy exotický nádech těchto vzdušných šatů ještě znásobují. Přítomnost vazačky a tkaničky zakončené střapečky ve výstřihu jen prohlubuje ženskost tohoto létem prosyceného modelu, který jsme si zamilovaly na první pohled.

 

Trend #3: Vícebarevné pruhy

Pestře pruhované šaty (vel. 34 – 44)

saty-vzory-pruhy

 

Proč použít jen dvě barvy, když jich můžete mít mnohem více? Přesně v tomto duchu se nese ambiciozní trend zaměřený na pestrobarevné proužky. Šaty, které zdobí tento dezén, by měly mít co nejjednodušší střih, jedině tak vynikne kouzlo pestrobarevné palety vzoru.