Rozkošné modely na slavnostní událost pro nejmenší i větší elegány i princezny. 

sirka-dite-2

 

Velký den by měl být dokonalý. Proto by se při něm nemělo zapomenout ani na nejmenší svatební hosty, kteří by se měly v modelech cítit především pohodlně. 

 

Chlapecké kalhoty s puky (vel. 98-122)

 

Když už se malý elegán uvolí k tomu, abyste mu pořídila sako na míru, ušijte mu rovnou také vhodné kalhoty s praktickými kapsami a nadčasovými puky.

 

sirka-dite-1

 

Chlapecké sako (vel. 98-122)

 

Všichni muži bez rozdílu věku či velikosti by měli vlastnit minimálně jedno dobře padnoucí sako ve světlých tónech. Jen s takovým se totiž mohou stát opravdovým lvem salonů.

 

vyska-dite-1

 

Slavnostní vesta (vel. 128-152)

 

Kluk vyparáděný jako malý dandy se oblékl do klasické „číšnické“ vestičky s ostře zašpičatělými rohy a klasickými výpustkovými kapsami.  

 

sirka-dite-6

 

Šaty s mašlí (vel. 98-122)


Pochlubte se svým krejčovským uměním a vyfintěte svého andílka do impozantních šatiček. I přestože se na nařasených volánech nešetřilo, dětská velikost vám umožňuje být tak trochu marnotratnou a ušít je z opravdu exkluzivních látek, a to včetně nadstandardní mašle.

 

sirka-dite-3

 

Šaty pro družičku (vel. 128-152)

 

Nejeden dívčí sen pomohou splnit jednoduché šaty bez rukávů, se širokou sukní složenou v pase do záhybů a v délce až na zem. Zapínání obstarávají spolu se zipem knoflíčky a poutka na zádech.

 

sirka-dite-4

 

Šatičky s vázačkou (vel. 128-152)

 

Dlouhé šaty s empírovým švem , krátkými rukávy, bohatou sukní a velkou mašlí jsou ušity z průsvitného mačkaného batistu, spodní šaty z hladkého batistu jsou tedy potřebné.

 

sirka-dite-5