Podzimní Dny Marianne proběhnou již od 16. do 18. září. Knížku s kupony najdete v zářijové Marianne, která právě vychází.

dnymarianne-uvod
                                                                                                                                                foto: archiv Marianne
 

Máte rádi rozhovory se zajímavými osobnostmi? My také! A tak si v zářijové Marianne můžete přečíst rozhovor s herečkou Sarah Haváčovou, která zabrousila do spisovatelských vod a rozhodla se napsat knihu o své pouti do Fátimy. Naše šéfredaktorka Monika Mudranincová si popovídala s ikonou české pop-music Helenou Vondráčkovou a módní redaktorka Eliška Vrbová zase vyzpovídala jednu z nejznámějších českých návrhářek Kláru Nademlýnskou. V zářijové Marianne jsme nezapomněli ani na muže. Za přečtení rozhodně stojí rozhovor s hercem Davidem Švehlíkem, který si v nové komedii Přání k narozeninám zahrál roli doktora Martina Stránského, nebo rozhovor s Danielem Krejčíkem.

 

 

Nedílnou součástí zářijové Marianne je kuponová knížka Dny Marianne, ve které najdete více než 800 nabídek do 3600 obchodů a e-shopů po celé České i Slovenské republice. V letošním roce proběhnou Dny Marianne od 16. do 18. září a těšit se můžete hned na sedm Marianne Lounges, kde získáte skvělé dárky jako odměnu za vaše nákupy. A pokud vám můžeme dát osobní tip, nepřehlédněte Zlaté kupony, nejvýhodnější a nejatraktivnější nabídky, které jsme pro vás osobně vybrali v redakci Marianne. Více informací o zářijových Dnech Marianne najdete na dny.marianne.cz

 

 

V nové Marianne nechybí ani mnoho zajímavých témat. Iva Hadj Moussa si posvítila na páry, které tráví noc v oddělených pokojích. Je to známka odcizení, nebo prostě způsob, jak se dobře vyspat? A má to vliv na sexuální život? Silné téma si připravila autorka Hana Trojánková Biriczová, článek s názvem Jsem máma, ale bez dítěte se zaměřuje na ženy, které prožily jednu z největších bolestí na světě – přišly o nenarozené dítě. U rodinného tématu ještě zůstaneme díky Denise Proškové a jejímu článku Nejisté pouto tátů a dcer. Co dělat, když náš táta nefungoval, jak měl? A znamená to, že nás to podvědomě bude táhnout k podobným partnerům? Odpovědi najdete v zářijové Marianne. 

 

Objednat Marianne ONLINE