Vychytávky, které z běžných kousků dělají malá umělecká díla. Detaily ze zářijové Burda Style jsou tu!

detaily-uvod(1)

 

 

 Dufflecoat, model 108 (vel. 34 – 42)

detaily-oliva

Knoflíky zvané olivy samy o sobě dovedou dost zdobit a k oblíbenému kabátku typu duffle neodmyslitelně patří. Proč si ale tentokrát nepohrát s jejich neobvyklou variantou? Wow efekt jim dodá jednoduchý trik s proužkem látky, kterým knoflíky jednoduše obtočíte. Na modelu s označením Master Piece, který sice dá dost práce při tvorbě, o to víc ale těší jeho dokonalé zpracování, vyniknou tyto inovované olivy obzvlášť.

 

Halenka, model 121 (vel. 36 – 44)

detaily-rukav

 Proužky látky s citem vyladily i manžetové partie této na první pohled strohé kárované halenky. Takto propracované rukávy jí pak dodaly na romantičnosti a zjemnily jinak poměrně strohý střih tak, aby nadchl i zaryté romantičky.

 

Šaty, model 127 ( vel. 44 – 52)

detaily-saty

Do třetice zdobné pruhy. Tentokrát poskládané z šifonu, který oživil jednoduché úpletové šaty v plus size velikostech. Potřebujete-li  z jakéhokoliv důvodu v délce nahnat pár centimetrů, toto je elegantní cesta, jak  je šatům jednoduchého střihu snadno přidat. Precizně zažehlené proužky sice předpokládají, že si s nimi náležitě vyhrajete, výsledek ale stojí za to.

 


Šaty, model 110B (vel. 36 – 44)

detaily-rameno

 Pruh látky je středobodem také dalšího z neodolatelných detailů, který najdete na střihově propracovaných šatech ze strany 77. Zvýraznit ramena aniž byste použily vycpávky? Splněno! Légy vsazené do členícíh švů se postaraji o objem i extravagantní vzhled. Celkový dojem zjemní jejich oblé okraje plynule zapuštěné do švu.